kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-07-2020, 12:14
Kajetan1124 Mężczyzna Kajetan1124 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie fryzjer

Cześć, czy każdy fryzjer bielsko-biała jest naprawdę doświadczony? Na co zwracać uwagę podczas szukania fryzjera? Liczę na Waszą pomoc, ponieważ kompletnie się na tym nie znam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-07-2020, 16:49
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Z Warszawy mogę polecić Ci tego https://dawidkrynicki.pl/oferta/ dobrego fryzjera. Zdecydowanie facet zna się na rzeczy. Po za tym już mówi się, że faceci są dużo lepszymi fryzjerami. Samam mam do nich jakieś wieksze zaufanie niż do kobiet. Wiem, ze potrafi się porządnie zająć włosami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-07-2020, 22:59
szymon1er Mężczyzna szymon1er is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Muszę chyba zmienić fryzjera, ponieważ po otwarciu ciężko mi się dostać tam, gdzie zawsze chodziłem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-01-2021, 07:50
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

No ja akurat mogę wam polecić sklep z artykułami fryzjerskimi Miałam okazję ostatnio zrobić u nich nieco większe zamówienie i byłam bardzo zadowolona. Super produkty w niskich cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-01-2021, 15:08
Fryzjer Gliwice Fryzjer Gliwice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja z kolei polecę fryzjer Gliwice - najlepszy salon fryzjerski w okolicach. Zawsze bardzo profesjonalne podejście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-01-2021, 11:17
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Warto jest, moim zdaniem, poszukać kogoś, kto będzie dla nas kimś wyjątkowym. Jednak lubimy mieć dobrze ułożone włosy i tak dalej, prawda ? Dlatego na pewno fryzjer stylista warszawa będzie dla nas dobrym wyborem. Jako osoby związane przede wszystkim z ładnym wyglądem włosów, na nikogo lepszego nie możemy trafić. W końcu jak to stylista, to włosy ułoży nam z pewnością bardzo, ale to bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-01-2021, 11:07
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Obecnie bardzo duże możliwości daje nam Internet. Np. na https://secondhair.pl/fryzjerstwo/ jest dostępna oferta jednego z salonów w Warszawie. Dzięki temy możemy sprawdzić jakie usługi salon fryzjerski oferuje. Również by wybrać dobrego fryzjera można sprawdzić opinie, lub zapytać znajomych, być może coś nam polecą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-01-2021, 12:44
gilbert.boyer's Avatar
gilbert.boyer gilbert.boyer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nie ufam fryzjerom, zazwyczaj nie mam takiej fryzury po wyjściu o jakiej marzyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-01-2021, 13:44
oschinner's Avatar
oschinner oschinner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Fryzjer ostatnio mi doradził, abym kupiła specjalną maskę do włosów insight. Maska wpływa na odnowienie zniszczonych włosów. Włosy mają stać się silniejsze i odmłodzone.
_______
insight maska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-02-2021, 23:20
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

W Warszawie jeśli mówimy o dobrym fryzjerze to polecam specjalistów z https://www.grzegorzduzy.pl/ . W Śródmieściu salon, mają naprawdę świetne opinie a że pracuje wiele super osób tam to na wolny termin nie trzeba długo czekać. Mistrzowie przedłużania włosów, robią to naturalnie bardzo i w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.