kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 26-02-2021, 00:28
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Lista rzeczy, które powinny się znaleźć w wyprawce jest naprawdę spora. Ja już sporo rzeczy mam kupione. Zostało jeszcze to co w aptece. Koniecznie trzeba wybrać coś na odparzenia pieluszkowe , tak mi siostra radziła. Wszystko musi być bezpieczne dla maluszków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-02-2021, 13:25
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Kompletując wyprawkę dla dziecka warto też uzupełnić apteczkę domową. Na pewno przyda się coś na stan zapalny jamy ustnej u dziecka. Dzieci podczas ząbkowania wszystko wkładają do buzi więc takie infekcje zdarzają się dość często.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-03-2021, 20:44
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Super skarpetki, rajtuzy czy nakolanniki do raczkowania znajdziecie online w ikoko.pl Wszystko co od nich mamy jest porządnej jakości i dobrze nam służy, także warto sobie ich sprawdzić. Na plus jeszcze fakt, że mają sporo rzeczy z bawełny organicznej https://ikoko.pl/produkty-z-bawelny-organicznej No i wygląd tych produktów jest fajny, maja ładne wzory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-03-2021, 06:23
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 183
Domyślnie

Może ktoś z państwa zainteresuje się sklepem internetowym https://www.babymetka.pl/pl/416-podu...rmienia-velvet .Sam z tego sklepu internetowego kupuje od bardzo dawna i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-04-2021, 15:30
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jeżeli chodzi o rozszerzanie diety malucha to zacznij od słoików HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Możesz je podawać już od czwartego miesiąca życia. Nasz syn świetnie je toleruje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-04-2021, 17:21
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Słoiczki z Hipp są naprawdę w porządku, proste składy, też kupuję pierwszą łyżeczką o pojemności 80 gramów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-05-2021, 09:33
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

A jak z mlekiem początkowym, na co się zdecydowałyście? Bo czytam na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jak...ajlepsze/4101/ ale chętnie też was wysłucham w tej dziedzinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-05-2021, 16:44
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej spacerówki. Widze że spacerówka x-follow jest wyposażona w dużą i bezgłośną budkę, dodatkowo zaimpregnowaną nieprzemakalną warstwą. Chyba ją zamówię bo spełnia moje oczekiwania pow każdym względem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-05-2021, 10:29
olga olga is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 35
Domyślnie

Kompletowałam jakis czas temu wlasna wyprawką dla noworodka i troche tego bylo najlepiej wszystko kupowac 2-3 komplety bo szybko sie zmieniaja ubranka
__________________
Umundurowanie Policji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-06-2021, 11:26
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Natomiast jeżeli będziecie szukali dobrej jakości oraz skuteczności w zakresie kremów na pieluszkowe odparzenia to w mojej opinii tutaj zdecydowanie warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez https://sudocrempolska.pl/ u których będziecie mogli liczyć na bardzo dobry skład i skuteczność w działaniu. Mam nadzieję, że znajdziecie optymalną opcję dla swojego maluszka, aby szczególnie latem tych problemów nie było. U nas była to ogromna pomoc, także nie warto pomijać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.