kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-06-2020, 12:44
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Oczywiście. Na początek polecam zacząć gotowanie prostych dań, korzystając z przepisów. Na https://kulinarneprzeboje.pl/surowka...em-i-ogorkiem/ jest dostępny przepis na bardzo łatwą do wykonania surówki z młodej kapusty, która będzie świetnym dodatkiem do kotletów z zmieniaczkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-06-2020, 15:11
magii magii is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 6
Domyślnie

może skoro idzie Ci słabo, u mnie niestety jest podobnie to zdecydowałam sie na catering dietetyczny kraków i jestem bardzo zadowolona, sprawdź czy jest może w Twojej okolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-09-2020, 10:33
Auragre843 Auragre843 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 2
Domyślnie

Może warto spróbować z prostymi daniami typu risotto z pieczarkami https://thegreenwoodpeckertrill.eu/p...z-pieczarkami/. Na stronie jest sporo przepisów i smacznych produktów. Spróbuj na początek z tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 10-09-2020, 13:47
Mili Mili is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał marzycielkazostendy
Jesteście dobrymi kucharkami i macie do tego talent czy może to jest coś, czego można się nauczyć?
Ja w kuchni umiem zrobić tylko te najpotrzebniejsze, najbardziej podstawowe rzeczy.

Nie ma czegos takiego jak wrodzony talent do gotowania, każdy sie musial nauczyc dobrze gotować. Ogladaj sobie po prostu jakies kulinarne kanały na youtube gdzie przyrządza sie dania krok po kroku.

Ostatnio edytowane przez Mili : 10-09-2020 o 13:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-09-2020, 13:11
beata1982 beata1982 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

no ja w kuchni to nic nie potrafię zrobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-10-2020, 13:53
karolina90 karolina90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 22
Domyślnie

Gotowanie wcale nie jest takie trudne. Ostatnio zaczęłam sama przyrządzać sushi, bo jak wiemy w knajpach jest dość drogie. Wszystkie niezbędne składniki jak glony i wodorosty, wasabi czy ryż kupiłam przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 10-11-2020, 22:13
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Nie ma się co przejmować. Nie każdy jest mistrzem kuchni i nie każdy musi lubić gotować. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć sobie https://ulalachef.com/chef/anna-marciniak i zapisać namiar na tę stronę. Można tam tam bowiem niejako "wypożyczyć" kucharza do swojego domu. Wyczaruje on na naszych oczach pyszne dania dla nas, naszej rodziny czy znajomych.

Ostatnio edytowane przez kinka : 13-11-2020 o 11:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-11-2020, 10:40
Bokata Bokata is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 18
Domyślnie

Mysle, ze jestem dobrą kucharką, ale to są lata praktyki oraz prób i błedów. Nikt nie jest od urodzenia kucharzem idealnym, to przede wszystkim ciezka praca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-11-2020, 20:02
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja też nie jestem mistrzem kuchni ale jednak coś tam ugotować umiem Na dziś np. miałam lazanię z tego przepisu https://drosed.pl/przepis/lazania-z-...wym-i-cukinia/ i była pyszna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-11-2020, 21:32
kabsi kabsi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 30
Domyślnie

trzeba próbować, ja też dopiero na studiach nauczyłam się gotowac, teraz idzie mi całkiem nieźle, moim popisowym daniem jest zupa ogórkowa, nawet dzisiaj robiłam, najlepsza wychodzi na kiszonych ogórkach krakus, wyszła pyszna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.