kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-09-2021, 10:26
rosmek rosmek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 134
Domyślnie Wysokiej jakości badania laboratoryjne

Hej Chciałam napisać wam kilka słów na temat wysokiej jakości badań diagnostycznych w tej warszawskiej placówce. Miejsce jest nowoczesne, świetnie skomunikowane, niedrogie i panuje tam super atmosfera!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-09-2021, 12:15
Rvf3fua Rvf3fua is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 1
Domyślnie

jak często je wykonujecie?
-
Olej CBD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-09-2021, 11:06
Majka93 Majka93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 10
Domyślnie

Ja też szukam teraz kompleksowych badań laboratoryjnych i zastanawiam się, jak leczyć rwę kulszową? Takie badania będą mi teraz bardzo potrzebne, aby lekarz mógł mnie zdiagnozować i dobrze dopasować leki. Mam nadzieję, że to się uda!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2021, 22:30
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 721
Domyślnie

Przy rwie kulszowej to raczej warto wykonać także badania obrazowe? W Warszawie polecam tą placówkę na pewno https://carolina.pl/centrum-diagnostyczne/ . Sama zmagałam się dość długo z problemami z kręgosłupem i gdyby nie dobry lekarz, badania i rehabilitacja to nie wiem co to by było. Nie ma na pewno co zwlekać z wizytą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-10-2021, 13:31
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Też byłam na różnych badaniach w różnych miejscach zanim zdiagnozowali u mnie endometriozę. W szpitalu Medicover mają najlepszą diagnostykę, miałam tam też zabieg usuwania endometriozy, dobrze że trafiłam tu na takich specjalistów dzięki którym wiem że poradzę sobie z ta chorobą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-02-2024, 21:35
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 345
Domyślnie

A skoro już mowa o badaniach w laboratoriach - może ktoś z Was pracuje w takim miejscu? Jeśli tak, to gdzie zamawiacie sprzęt potrzebny do takiego laboratorium i różne akcesoria? Ja słyszałam, że takie rzeczy jak na przykład analizator procesowy oferuje szwajcarska firma Metrohm. Mieliście z nią może już kiedyś do czynienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.