kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-05-2018, 16:07
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Teraz to nie możemy narzekac dziewczyny.. no przyznajcie same. Metod jest multum - bo czy liposukcja laserowa, czy maximusem wybor jest

Ostatnio edytowane przez ulKaa : 13-01-2019 o 21:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 05-05-2018, 01:11
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Mam problem z celulitem ostatnio. Nie mogę sobie z nim w ogóle poradzić. Wszystko robię, stosuje kremy, masaże, dieta zmieniona i wszystko jak grochem o ścianę - nic! Ostatnio trafiłam na jakieś gacie antycellulitowe https://bloker-cellulitu.pl/cellulit...tycellulitowe/ - serio to działa? Nosiłyście to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 07-05-2018, 08:52
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

Podobno krioterapia jest super i daje świetne efekty, ja się mocno zastanawiam nad zrobieniem tego zabiegu
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 21-05-2018, 11:41
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Wydaje mi się, że to zależy od zabiegu i predyspozycji. Na pewno warto zobaczyć co miałby do powiedzenia chirurg plastyczny lub jakie zabiegi oferuje klinika medycyny estetycznej i wybrać coś co będzie najbardziej odpowiednie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-05-2018, 10:58
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja bardzo polecam zabiegi urządzeniem o nazwie BODY MASTER. Największy efekt uzyskamy po 6 zabiegach, a co uzyskujemy? Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki m.in. rozbijanie tłuszczu, utratę centymetrów w obwodzie, wyraźną redukcję cellulitu, podnoszenie pośladków, ujędrnianie biustu etc. Zabieg jest też bardzo przyjemny, relaksujący i odpręża mięśnie. Możesz się zapisać do bardzo dobrego salonu w Warszawie: http://salonalterego.pl/zabiegi-wyszczuplajace/ . Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 24-06-2018, 17:33
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Niektóre kobiety chcą mieć duże piersi, a niektóre mają duże i mają z nimi tylko problemy... Tak jest na przykład ze mną. Duży biust zawsze przeszkadzał mi w wielu kwestiach - jak chociażby uprawianie sportu. Dlatego coraz bardziej zastanawiam się nad zabiegiem zmniejszania biustu. Zapoznałam się z ofertą kliniki z Krakowa http://chirurgplastyczny-krakow.pl/zmniejszanie-piersi/ i wydaje mi się, że jest to do zrobienia. Może któraś z Was robiła taki zabieg?

Ostatnio edytowane przez ami_dudek : 28-06-2018 o 08:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-06-2018, 08:58
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Najlepsze są ćwiczenia i ciężki trening w połączeniu z dietą moim zdaniem. Jeżeli jednak występują przeciwwskazania do uprawiania sportu z przyczyn od nas niezależnych, to można zasięgnąć porady specjalistów. Ze swojej strony mogę polecić http://www.klinikadobosz.pl/, która zajmuje się m.in. medycyną estetyczną. Najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się, czy oferują zabiegi, na których nam zależy bądź umówić się na wizytę i zwyczajnie porozmawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 02-07-2018, 09:23
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja wiele dobrego słyszałam o technologii zabiegów LASEREM SHAPE. Wykorzystuje on energię lasera IPL, radiofrekwencji, masażu próżniowego i
rolek metalowych. Laser SHAPE redukuje celullit, rozstępy,tkankę tłuszczową,
wyszczupla oraz ujędrnia ciało, zwiększa elastyczność skóry i poprawia jej sprężystość. W warszawskiej klinice Dr Preibisza można jeden zabieg laserem wykonać za darmo: http://www.preibisz.com/news/rekruta...g-laser-shape/ . Warto skorzystać z takiej lipcowej promocji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-07-2018, 17:43
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie ...

W tym roku przed wakacjami postanowiłam pozbyć się boczków To był mój numer 1 na liście co muszę zrobić, ponieważ były one dla mnie troszkę uciążliwe- jestem szczupła a sadełko wylewało się po bokach i za nic w świecie nie potrafiłam sobie z nimi dać rady. Długo się nie zastanawiając wybrałam się do Salonu Kosmetycznego Afrodyta Expert of Beauty z Warszawy gdzie polecono mi zabieg lipolizy iniekcyjnej polegający na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową przez lekarza medycyny estetycznej substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. Byłam dwa razy na takim zabiegu a ostatecznym efektem mogłam się cieszyć po 5 tygodniach od wykonania go. Boczki zniknęły a ja byłam przygotowana do lata. Super sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 07-08-2018, 09:00
FilipMowa87 Mężczyzna FilipMowa87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie Bańka Chińska Poznań

Masaż bańką chińską bardzo pomaga - żona skorzystała i bardzo sobie chwali W Poznaniu jest dobry gabinet Rehamobile - Masaż antycellulitowy Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.