kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2015, 22:59
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie Uda-ćwiczenia

Dziewczyny oglądam trening z Chodakowską, ale nie znalazłam tam zbyt wielu ćwiczeń na mięśnie ud. Na chwilę obecną nie chodzi mi tak bardzo o mięśnie, ale o pozbycie się tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu. Jak zrobić to szybko i efektywnie, nie wyrządzając szkód swojemu ciału ani organizmowi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-06-2015, 08:35
jancia09x jancia09x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Który trening z Chodakowską, bo jest kilka. Ja znam Skalpel - są tam ćwiczenia na nogi. Poza tym to treningi ogólne, które mają za zadanie spalenie tłuszczu. Tłuszcz się spala równomiernie z całego ciała, nie z poszczególnych jego partii. Potem można myśleć o rzeźbie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2015, 14:49
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja ćwiczyłam z ewka i uda faktycznie ładnie się wyrzeźbiły. Teraz szukam sposobu na utuczenie mojego męża - jest strasznie chudy. Myślałam o zamówieniu dla niego Dymatize elite mass gainer i zapisaniu go na siłownię. On sam z siebie nic nie zrobi w kierunku zdrowego stylu życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2015, 14:55
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja ćwiczyłam z ewka i uda faktycznie ładnie się wyrzeźbiły. Teraz szukam sposobu na utuczenie mojego męża - jest strasznie chudy. Myślałam o zamówieniu dla niego Dymatize elite mass gainer i zapisaniu go na siłownię. On sam z siebie nic nie zrobi w kierunku zdrowego stylu życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-10-2015, 16:24
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepsze na uda jest wchodzenie po schodach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-08-2016, 13:00
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Cwiczenia na uda i pośladki , polecam te http://obk.pl/20-minutowy-trening-na...da-i-posladki/ . Są idealne ! Ja widzę już po 3 tygodniach efekty a w dodatku z dietą, czuję się świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-08-2016, 09:44
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Wiesz co, schody, jak już ktoś wyżej wspomniał, super działają na pośladki i uda Do tego peeling kawowy i skóra robi się jędrniejsza czyli wygląda lepiej. Ewentualnie warto jeszcze spróbować zabiegów jak http://twojeszpilki.pl/jak-bez-wysil...iporadiologii/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-08-2016, 12:01
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

A jeżdżenie na rowerze jest dobre na uda i pośladki? Bo chciałabym trochę schudnąć, ale obawiam się z drugiej strony, że zamiast schudnąć wyrobią się mięśnie i uda staną się masywne. Jest to możliwe? I gdzie najlepiej kupić dobry rower? Myślałam nad rowerzysta.pl. Znacie ten sklep czy lepiej w stacjonarnym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-08-2016, 10:32
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Wiadomo tłuszcz nie jest estetyczny. Ja teraz jestem na diecie chce zredukować tkankę tłuszczową w brzuchu (nie z przesadą) udach i pośladkach. Mam też bardzo duży cellulit, ćwiczę, biorę suplementacje na tą pomarańczową skórkę nazywa się therm line hydrofast. Widzę poprawę, by osiągnąć mój cel jeszcze dużo przede mną pracy, ale ważne że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-08-2016, 07:35
Sylwka Sylwka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał nfreitag
Dziewczyny oglądam trening z Chodakowską, ale nie znalazłam tam zbyt wielu ćwiczeń na mięśnie ud. Na chwilę obecną nie chodzi mi tak bardzo o mięśnie, ale o pozbycie się tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu. Jak zrobić to szybko i efektywnie, nie wyrządzając szkód swojemu ciału ani organizmowi?

nie pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej wyłącznie z ud. możesz za to zmniejszyć cellulit, jeśli on jest problemem, wybieraj więc ćwiczenia ukierunkowane własnie na zbicie cellulitu, czyli zmienne tempo ćwiczeń - inteensywne cardio przeplatane mniej intensywnymi np. przysiadami wypadami w bok, wykrokami, zakrokami.
__________________
Wszystkim cierpiącym na ból pleców polecam: fizjoterapia we wrocławiu - skuteczna pomoc i bardzo dobrzy specjaliści
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.