kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-07-2017, 13:54
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie In vitro

Witam was
Jestem nowa na forum i mam pytanie odnośnie In Vitro prawdopodobnie juz nie długo bede podchodziła pierwszy raz do In Vitro. staramy sie z mężem już prawie 2 lata o bobasaka ale niestety bez skutecznie mąż zrobił badanie nasienia i nie wyszły za rewelacyjnie był u dwóch lekarzy i obydwaj powiedzieli że sa znikome szanse na naturalne zapłodnienie wiec zdecydowalismy sie na In Vitro . Ja ostatnio byłam na histeroskopi wyszło wszysto dobrze drożność jajowodów w porzadku itp. na wynik wycinka musze czekac 3 tyg. Czy ktoś z was przechodził przez In Vitro jak długo się czeka itp
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-07-2017, 13:56
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Jeżeli masz podstawowe wyniki prawidłowe to co jest przyczyną, że w naturalny sposób nie możesz zajść w ciąże? Badałaś się pod kątem PCOS? Wiele kobiet właśnie przez nie nie potrafi zajść w ciąże. Wiem, że przy tym kobiety bardzo często stosują Inofem, ponieważ zawiera 2000 mg mio-inozytolu i 200 mcg kwasu foliowego. Mio-inozytol poprawia profil hormonalny, ale również poprawia jakość komórek jajowych i pozytywnie wpływa na proces ich dojrzewania. Regulacja gospodarki hormonalnej przyczynia się do odzyskania owulacji lub/i przywrócenia regularnych cykli i miesiączek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2017, 08:25
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Tutaj http://emaluszki.pl/ popatrz też i poszukaj artykułów w swoim temacie. Sporo pewnie będzie, bo to portal parentingowy. A temat in vitro popularny ostatnio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2017, 15:22
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Co sądzicie o zabiegach in vitro. nie chcę tu poruszać kwestii wyznaniowych. Słyszałam właśnie o klinice http://gameta.pl/ , że właśnie dużo ludzi się tam udaje leczyć i poddać zabiegowi. Słyszeliście o nich ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-08-2017, 07:46
anitanowak anitanowak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli interesuje Cię in vitro to słyszałam o klinice w Warszawie, która profesjonalnie zajmuje się wieloma metodami leczenia niepłodności. https://www.warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro/ Wiadomo, że każdy by chciał począć dziecko naturalnie, ale nie każdy może, a uważam, że taka metoda też jest dobra, bo jest skuteczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-08-2017, 12:17
patryk983 patryk983 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 5
Domyślnie

to jest zawsze trudnym tematem
__________________
polskie centrum akredytacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-07-2018, 09:41
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Tak, ale i tak trzeba rozmawiać.

Ostatnio edytowane przez mona21 : 06-08-2018 o 07:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-08-2018, 07:59
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Trudny temat, ale nie powinien być bagatelizowany i spychany na margines. zapłodnienie in vitro to zabieg jak każdy inny. Powinien być refundowany, bo dla wielu kobiet to jedyna szansa na zostanie matką. Dobrze, że są kliniki, gdzie można in vitro wykonać. I uważam, że temat powinien być częściej poruszany, bo jest wiele mitów związanych z in vitro, które przydałoby się obalić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-04-2019, 14:29
drellka drellka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Staramy się z narzeczonym o dziecko 3 lata. Ostatecznie podjęliśmy decyzję o in vitro. Wiem, że kuracja jest bardzo droga ale bardziej pragniemy mieć dziecko niż pieniądze. Trzymam kciuki za każdą kobietę, która stara się o dziecko tak długo. Trzeba się wspierać
https://profaith.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.