kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-10-2017, 09:40
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Jak wybrać dobry dezodorant?

Jak wybrać dobrej jakości dezodorant?
Możecie podpowiedzieć coś więcej? Da się stwierdzić jakoś inaczej niż testują je po kolei na sobie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-10-2017, 16:17
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Pewnie takie testowanie na sobie po kolei to jest dobry sposób.
Najlepszy, żeby ocenić co tobie najlepiej odpowiada.
Tutaj https://www.amfora.pl/wiadomosc/jaki...-kobiety/3350/ z kolei możesz poczytać o tym, na co zwracać uwagę przy takich zakupach.
Jest tam parę wskazówek. Poczytaj sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-07-2018, 19:28
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Może sprawdź sobie dezodorant magnezowy, bo moim zdaniem z takich korzysta się najlepiej. Mają naturalny skład, brak aluminium i są zdrowe dla naszej skóry. Szczególny jest dezodorant, który kupicie sobie tutaj http://zechsal.pl/ Co go wyróżnia? Przede wszystkim to, że ma delikatny mentolowy zapach i nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-08-2018, 14:11
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

ważne aby był to antyperspirant, ja używam rexony od wielu lat i jestem w sumie zadowolona. jednak czasem zdarza się ze zostawia biale plamy ale poza tym jest bez zarzutu. nie znam żadnych naturalnych dezodorantów, chętnie poznam jak ktoś ma jakiś godny polecenia
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-08-2018, 14:15
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

ja używam rexony i jestem zadowolona. jednak mimo że nie powinna, zostawia czasem białe plamy na czarnych bluzkach. poza tym jestem zadowolona. ale chętnie też używałabym czegos bardziej naturalnego. jeśli coś znacie godnego polecenia, to chętnie poznam
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-03-2019, 21:53
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Ja już od dawna stosuję naturalny dezodorant w sprayu marki Hildegard Braukmann. Ładnie pachnie i działa skutecznie. Do jego zakupu skusiło mnie jednak przede wszystkim to, że jest naturalny, bez żadnej chemii jak inne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-03-2019, 10:54
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Czy ja wiem, czy jest na to jakiś sposób.. Jedni powiedzą, że bez alkoholu, inni będą polecać Antyperspiranty i dezodoranty męskie Adidas na Ceneo , a ja powiem Wam, że decyduje u mnie na początku zapach. Tak kupuję, a potem sprawdzam, jak się utrzymuje w stresowych sytuacjach, albo na przykład przy dużym wysiłku. Czasem muszę zmieniać, bo skóra pod pachami robi się rogowata i nieciekawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-12-2019, 17:04
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Prawda jest taka, że najlepiej wybierać produkty naturalne, które dobroczynnie działają na naszą skórę. Jakość jest bardzo ważna, nawet gdy musimy więcej zapłacić. Tutaj https://4szpaki.pl/dezodoranty sobie zerknijcie. Są tam dostępne dezodoranty w kremie. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie. W tym sklepie znajdziecie też inne kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.