kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-04-2017, 21:39
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

moje dłonie bardzo się wysuszają i dlatego, nigdy się nie rozstaję z kremem do rąk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-04-2017, 23:26
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja bardzo lubię manicure hybrydowy. Na stronie http://idbajosiebie.net/na-czym-pole...ure-hybrydowy/ znalazłam ciekawy poradnik na jego temat, jak i sporo kosmetyków do niego przeznaczonych. Uważam, że zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-05-2017, 20:14
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

A co powiecie na temat olejków eterycznych, które działają przeciwzmarszczkowo, łagodząco czy też antyoksydacyjnie. Tutaj mamy ciekawy artykuł, jak taki olejek zrobić domowymi sposobami http://amantis.pl/jak-zrobic-olejek-...sposobami-diy/ Teraz kosmetyki naturalne mogą nam być jeszcze bliższe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 30-05-2017, 09:26
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dłonie i paznokcie

Ja staram się dbać o dłonie, regularnie stosując właściwe kremy do rąk, chociażby nivea. Natomiast, jeśli chodzi o paznokcie, to nie chodzę raczej do salonów kosmetycznych, ale manikiur czy pedikiur wykonuję w domowych warunkach przy użyciu lakierów do paznokci. Dzięki nim płytka staje się mocniejsza i gładsza, a kondycja paznokci jest lepsza. Teraz lakiery są na tyle jakościowe, że mam obaw co do ich stosowania. Jakby któraś z koleżanek była zainteresowana, może sprawdzić ceny lakierów na ceneo - http://www.ceneo.pl/Lakiery_do_paznokci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-05-2017, 10:29
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja czasami nakładam olej kokosowy na ręce. To świetnie je nawilża, chociaż wtedy dłonie są bardzo tłuste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 31-05-2017, 22:57
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

ja mam strasznie zniszczone dlonie ze względu na rodzaj wykonywanej pracy (kontakt z solą), dlatego dla mnie jedynym ratunkiem sa wizyty u kosmetyczki i naprawde dobre kosmetyki, a te kupuje wlasnie u niej - zamawia je z kerpro.pl mi szczegolnie podpasowaly kremy z solą z morza martwego przynosza ukojenie wielkie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-06-2017, 20:03
Kredka_28 Kredka_28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie

Myślę, że zadbane włosy to przede wszystkim zadbane paznokcie. Regularnie chodzę na żele do Moniki, która pracuje w salonie Gnatyshyn na Ursynowie. Nie muszę się później w ogóle martwić tym, czy lakier mi nie odpryskuje. Lakier jest o wiele bardzie błyszczący i lepiej się prezentuje na paznokciach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 05-08-2017, 08:42
sztyfciq sztyfciq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja też bardzo lubię dbać o swoje paznokcie Zamawiam sobie różne lakiery z neta np z https://evonails.pl/ i siedzę w domu i czaruje różne cuda :P Takie małe hobby dla zabicia czasu... no i pozwalam się uzewnętrznić mojej duszy artystki, która na codzień nie ma jak się wykazać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-08-2017, 19:33
progettofit progettofit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

Dzisiaj w Biedronce widziałam takie maski do dłoni... Może warto spróbować?
__________________
penirium
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-08-2017, 16:55
Papugai Papugai is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 6
Domyślnie

Ja z kolei bardzo lubię mieć zadbane paznokcie - chodzę już od dłuższego czasu do salonów Gnatyshyn (jeden jest na al. KEN, drugi w pasażu Ursynowskim) tam robię sobie także parafinę na dłonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.