kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 01-06-2016, 22:50
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja nie mam niestety czasu na pobyty w SPA ale staram się kilka razy w miesiącu iść na masaż i do kosmetyczki. Wczoraj trafiłam na tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ i chyba umówię się tam na masaż tajski.
Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego masażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-06-2016, 08:01
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na hotel w poznaniu ze SPA i chyba się tam wybiorę na urlop. Mam 25 lat a jeszcze w życiu nie byłam w SPA! Od dawna marzy mi się taki prawdziwy relaks i zwiedzanie miasta. Nie jadę w tym roku nad żadne morze czy w góry bo mam dosyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 10-06-2016, 14:49
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie

Ja znalazłam w całkiem przystępnej cenie (w promocji było) ofertę weekendu w Spa nad morzem, http://www.baginscyspa.com.pl/pl/, u nas jest taki problem, że w tygodniu mało czasu spędzam z chłopakiem czas, bo oboje siedzimy w pracy więc zostają nam weekendy - niby nic nowego w dzisiejszym świecie, ale i tak trudno zorganizować nam czas i urlop więc sądzę, że taki wypad przyniesie nam sporo korzyści
Tak jesteśmy zabiegani, iż chwila relaksu w Spa obojgu nam wyjdzie na dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-06-2016, 04:47
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja na weekend nie mogę się nigdzie wybrać ze względu na pracę ale myślę o wizycie w tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ w któryś dzień. Doszłam do wniosku, ze też mi się coś od życia należy a nie tylko praca, praca, praca. Ile można? W końcu padnę i tyle będzie. Na masażu jeszcze w życiu nie byłam i strasznie się cieszę, że w końcu pójdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 14-06-2016, 20:10
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja dzisiaj trafiłam na Irena Eris hotel w Polanicy i zastanawiam się nad rezerwacją na sierpień. Nie chcę po raz kolejny spędzić urlopu w domu. Czas najwyższy gdzieś wyjechać Z tego co wiem w hotelu jest SPA wiec mogłabym się w pełni zrelaksować. Poza tym okolica jest bardzo ładna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-06-2016, 12:53
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

ja odkąd dostałam w prezencie od męża weekendowy pobyt w hotelu Abidar w Ciechocinku oczywiście ze względu na SPA wracam tam co roku na wakacje ale teraz w drodze wdziecznosci zabieram go ze soba Mąż relaksuje sie w jacuzzi i saunie ktore sa za darmo w cenie noclegu a ja odnawiam swoje ciało w SPA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-06-2016, 14:46
Niki Niki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 8
Domyślnie Weekend w spa

Niestety nie mam wolnego całego weekendu na wyjazd za miasto, ale dla zapracowanych też znajdzie się rozwiązanie W Warszawie jest Medica Spa, które oferuje wiele różnych zabiegów na twarz i ciało. Mają tam świetnych masażystów od masażu klasycznego http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny Po takiej wizycie nabieram energii na przetrwanie kolejnych pracowitych dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-06-2016, 03:08
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Ja polecam skorzystać ze spa podczas urlopu, jeśli się nie ma czasu na co dzień Na przykład tu: http://maxmag.pl/spa-w-zakopanem-czy...okiem-na-gory/ jest napisane o formie regeneracji właśnie poprzez korzystanie ze spa np. po wysiłku podczas chodzenia po górach. Mnie się marzy właśnie taki wyjazd, że najpierw wycisnę z siebie siódme poty, a potem będę odpoczywać w saunie albo jacuzzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-06-2016, 06:15
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Mnie jakoś spa nie przekonuje ostatnio. Wolę zwiedzać rózne miejsca niż leżeć cały dzień na masażach czy gdzieś. Wczoraj trafiłam na nocleg w Aparts B&B łódź i zastanawiam się nad odwiedzeniem tego miejsca. Chciałabym zwiedzić łódź a później wyruszyć na kilka dni do Warszawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-07-2016, 11:02
takizestaw takizestaw is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

polecam również godzinną tlenoterapia Warszawa po masażu jest to coś świetnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.