kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-12-2017, 19:41
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Dla mnie rozwód był czymś strasznym. Najbardziej bałam się o moje dzieci jak to przeżyją… Dobrze, że wtedy koleżanka podzieliła się ze mną bardzo dobrym artykułem http://www.cristals.pl/jak-pomoc-dziecku-po-rozwodzie/ . Porady tutaj stały się mnie bardzo pomocne, sporo się dowiedziała na temat jak żyć teraz, czego nie mówić dzieciom itd. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-12-2017, 12:16
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Sytuacja nie do pozazdroszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-12-2017, 11:24
ruda ruda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1
Domyślnie

Zależy z tym prawnikiem, jeśli obie strony chcą to załatwić za porozumieniem to prawnik może okazać się zbędnym wydatkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-01-2018, 11:10
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrego prawnika od rozwodów, to na terenie Trójmiasta mogę zarekomendować Ci Kancelarię Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz. Oferuje ona pomoc prawną w zakresie również podziału majątku, alimentów na rzecz byłego małżonka, rozstrzyganie istotnych spraw rodziny, nakaz/zmianę/uchylenie wypłacania wynagrodzenia za pracę do rąk drugiego małżonka etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-01-2018, 08:20
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Prawnik zawsze jest pomocny przy sprawach rozwodowych. Mam pytanie jak na rozwód zareagował twój mąż? Czasami nie ciebie obwinia o rozkład małżeństwa i nie bierze na siebie winy? Jeśli tak jest to radzę skorzystać jeszcze z opcji wykrywanie podsłuchów. Często nawet nie podejrzewamy że jesteśmy podsłuchiwani, tylko po to by móc zwalić winę na drugą osobę a wybielić siebie. Taką sytuację miała moja znajoma, na szczęście jej mąż popełnił błąd i szybko domyśliła się że ma podsłuch w mieszkaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-01-2018, 15:45
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja też mam nadzieje, że niedługo będę się rozwodzić. Kilka dni temu mój mąż przyparty do muru przyznał mi się, że od kilku miesięcy ma kochankę. Zdaje sobie sprawę, że nie uzyskam rozwodu w ciągu najbliższych kilku miesięcy, bo na pewno na samą sprawę będe oczekiwała prawie rok, a też nie wiem, czy na pierwszej rozprawie się to zakończy, bo co prawda mąż chce się przyznać przed sądem, że ma kochankę, ale ja nie mam żadnego świadka a z tego co zdążyłam się już dowiedzieć do rozwodu z orzekaniem o winie potrzebny jest co najmniej jeden świadek. Jak na razie jak najszybciej chce załatwić sprawy związane z rozdzielnością majątkową, bo zarabiam więcej od męża. Zastanawiam się nad ofertą kancelarii, której strona znajduje się tu http://notariuszgdynia.pl/ , ale jeszcze tam nie dzwoniłam i nie wiem, czy mają wolny termin w najbliższym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-01-2018, 14:42
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Rozwód to przykra sprawa też zawsze mówię że to już naprawdę ostateczność, ja nie mogę polecić prawników bo generalnie się nie znam na tym ale znalazłam ciekawy artykuł http://koscierski.info/wiadomosc,331...dpowiedzi.html moze komuś pomoże z jakaś sprawą .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-02-2018, 16:39
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Rozwód to faktycznie potrafi być dramatyczny moment w życiu. Ja na szczęście trafiłam na wybitną znawczynię tematu - p mec. Justyne Węgrzynowicz Cichońską i muszę przyznać, że spisała się na medal w sądzie. Do tego mi zaoszczędziła wiele stresu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-02-2018, 00:10
Poliko22 Mężczyzna Poliko22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 14
Domyślnie

Przed wyborem adwokata poczytaj http://www.rozwod24.info/adwokat-roz...rawy-o-rozwod/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-02-2018, 08:02
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Smutna sytuacja.. ale chyba każdy prawnik, który specjalizuje się w rozwodach będzie w stanie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.