kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-07-2013, 00:42
Flądra Flądra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 32
Domyślnie

Zawsze wanna. Nic nie zastąpi leżenia w gorącej wodzie z książką a prysznic na szybko też można wziąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-07-2013, 07:58
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Dla mnie wanna na długie kąpiele i prysznic na szybkie umycie się Teraz mamy i to i to, ale po remoncie łazienki trzeba będzie zdecydować się na jedno... W weekend byłam u koleżanki i tam znalazłam super rozwiązanie, miała kabinę prysznicową z brodzikiem wyglądającym jak średniej wielkości wanna, tyle że wyższym. I chyba na takie rozwiązanie postawimy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-07-2013, 09:07
lennka lennka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 7
Domyślnie

Preferuję wannę, jednak nie ma to jak odpocząć sobie w wannie wypełnionej ciepłą wodą - szczególnie w ziomowe wieczory. ^^
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-07-2013, 09:07
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja wczoraj błogosławiłam prysznic, jak po takim straszliwie upalnym i męczącym dniu wskoczyłam pod chłodną wodę i za chwilę byłam orzeźwiona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-09-2013, 08:55
Zakręcona's Avatar
Zakręcona Zakręcona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 4
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jak duża jest łazienka. Osobiście mam małą łazienkę i nie mogłabym kupić zarówno wanny jak i prysznica, choć bardzo bym chciała. Prysznic - bardziej ekologiczny i ekonomiczny - mniej wody, szybsza kąpiel. Wanna zaś zapewnia relaks, całe godziny w ciepłej wodzie z książką w ręku, więc tu również jest wiele plusów, ale...zdecydowanie około 150 litrów wody to przegięcie. Tak jak mówię - chciałabym móc pozwolić sobie na jedno i na drugie. Póki co mam wannę, ale więcej plusów widzę w posiadaniu kabiny prysznicowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-09-2013, 12:26
katarzyna_serwach katarzyna_serwach is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 2
Domyślnie Chcę nową kabinę;) Dosyć wanien!

Zrobiłam wielką rewolucję w łazience i robię generalny remont połączony z zakupem nowych mebli łazienkowych. Do tej pory miałam starą wannę i po pozbyciu się jej dopiero zauważyłam ile ja mam miejsca w łazience do zagospodarowania!!! Fakt faktem lubiłam spedzać beztrosko czas na czytaniu książek w wannie ( tak jak inni pisali powyżej), ale uzywanie prysznica chyba wychodzi taniej bo zużywa się mniej wody. Może ktoś bardziej doświadczony w posiadaniu kabiny w łazience się wypowie.
Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-09-2013, 16:10
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Ja mam małą łazienkę i posiadam tylko kabinę prysznicową. Wcześniej przed przeprowadzką miałam z kolei tylko wannę. Po półrocznej zmianie dochodzę do wniosku, że sam prysznic w zupełności wystarczy i jest dużo bardziej ekonomiczny od wanny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-11-2013, 00:27
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

To wszystko zależy od funduszy (wanna dużo wody prysznic mało), upodobań własnych i w ogóle czy para woli być w prysznicu razem czy w wannie? ^_^
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-11-2013, 13:45
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

My na razie mamy i jedno i drugie W naszym przyszłym mieszkanku łazienka jest zbyt mała, więc będzie niezły dylemat...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-11-2013, 14:30
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Mam prysznic i na tę chwilę wydaje mi się to bardzo wygodne.
Chociaż nie powiem, czasem chciałabym sobie poleżeć w wannie.
A moje największe marzenie to sauna. Może kiedyś się uda, w końcu dziś nie trzeba wiele miejsca, żeby zainstalować własną wannę. Tu przykłady: http://www.wandex.com.pl/. Naprawdę fajna opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.