kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-11-2017, 15:14
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Żona kierowcy Tira, jak go przekonać do zmiany pracy?

Dziewczyny już sama nie wiem co mam robić. Od 5 lat jestem po ślubie i już jak się poznaliśmy mój maż pracował jako kierowca tira. Teraz jestem w ciąży i całe tygodnie jestem sama w domu. Nie wiem jak to będzie po tym jak nasz synek się urodzi, bo bardzo chciałabym by był częściej w domu. On jednak cały czas mówi, że ta praca to jego pasja i nie chce z niej rezygnować. Jedyne co może zrobić to przenieść się do firmy LINK gdzie jest możliwość wyboru tras i weekendy mieć wolne. Więc nie było by go tylko 5 dni w domu. Ale ja i tak jestem zła, bo on nie chce zmienić pracy na inną. Co mam robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-09-2018, 23:29
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ty przynajmniej miałaś tak, że wiedziałaś o pracy męża już przed ślubem. Niektóre kobiety mają tak, że ich mężowie zostają takimi zawodowymi kierowcami dopiero po ślubie. Mój mąż na szczęście jeździ w takie trasy tylko raz na jakiś czas, jest to raczej jego praca dodatkowa. Ostatnio, jak był w trasie w Niemczech, bardzo się zdenerwowałam, bo powiedział, że potrzebuje pomocy drogowej. Udało mi się szybko odszukać w internecie firmę http://pomocdrogowatir-niemcy.supermechanik.pl/ i podałam mu na nią namiary. Okazało się później, ze była to na szczęście tylko drobna usterka i szybko mógł ruszyć w dalszą trasę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-09-2018, 11:20
Pnieru43 Pnieru43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ciężko podejmować za kogoś decyzje.

__

systemy bukmacherskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2018, 09:28
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Jakby to powiedzieć... Wiedziałaś na co się piszesz

Możesz go najwyżej o to prosić i próbować jakoś przekonać, ale jeśli nie zmieni pracy to musisz to szanować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-09-2018, 13:54
chaca chaca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Wiedziałaś co brałaś Poza tym podejrzewam, że zarabia w swojej pracy, a jeśli dodatkowo lubi to co robi, nie powinnaś go ograniczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.