kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-02-2015, 22:06
Belkis1701 Belkis1701 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 9
Domyślnie Opinia na temat mebli

Potrzebuję waszego zdania i opinii na temat mebli. Chodzi mi konkretnie o to, jakie meble możecie uznać za ekskluzywne? Wiem, że dla każdego to będzie oznaczało inną cechę. Ale może uda nam się znaleźć jakieś wspólne cechy. Dla jednych będzie to nowoczesność, dla innych wygoda, dla jeszcze innych ładnych wygląd i design. Bardzo będę wdzięczna za jakieś zdjęcia wnętrz, które uważacie za urządzone ekskluzywnie. Potrzebuję tych wszystkich opinniui do mojej pracy semestralnej na wydziale architektury wnętrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-02-2015, 21:11
Extranikia1787 Extranikia1787 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Dla mnie ekskluzywne to znaczy drogie a przynajmniej takie, które wygląda na drogie. Na pewno odpadają wszystkie sieciowe sklepu typu ikea. To musi być coś, co nie jest produkowane na masową skalę, coś oryginalnego, robionego najlepiej ręcznie i stylizowanego albo coś robionego na specjalne zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-02-2015, 23:40
PROMARITA2665 PROMARITA2665 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Szczerze mówiąc trudno nazwać i określić jednoznacznie które meble są ekskluzywne ponieważ dla każdego to stwierdzenie oznacza co innego, ale faktycznie na pewno nie dęba to meble dostępne we wszystkich sieciówkach tylko raczej taki na zamówienie może niepowtarzalne ... hmmmm trudno powiedzieć ... jedno wiem na pewno w moich domu takich nie ma ponieważ mam zupełnie inny styl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-02-2015, 19:27
OneFranklin96 OneFranklin96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Ja uważam, że ekskluzywne są takie rzeczy, które są produkowane w małych lub ograniczonych ilościach. To z kolei wiążę się z wyższą ceną, ale też z pewnością, że masz coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju, czego nie znajdziesz we wszystkich domach znajomych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-02-2015, 10:15
Sonjapol96 Sonjapol96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 11
Domyślnie

Z ekskluzywnością kojarzą mi się na pewno meble skórzane. Z naturalnej skóry! No i przede wszystkim z dobrego materiału. Czyli jeśli stół, to dębowy, jeśli szafa to też z dobrego gatunku drewna. Ekskluzywne to dla mnie też bardzo ładnie wykończone, z zadbaniem o najmniejszy szczegół. Jednym słowem meble ekskluzywne to dla mnie eleganckie. Oczywiście wiążę się to ze sporą ceną takich mebli.

Ostatnio edytowane przez Sonjapol96 : 26-02-2015 o 09:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-02-2015, 13:05
Lesa1984 Lesa1984 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 9
Domyślnie

moim zdaniem meble ekskluzywne to takie, które są produkowane w małych ilościach, głównie na zamówienie u stolarza i wykonane z bardzo dobrego materiału ale według mnie żeby mieć ładne wnętrze to wcale nie trzeba mieć ekskluzywnych mebli, wystarczy wszystko ładnie do siebie dobrać i dopasować i czasem wygląda dużo lepiej niż po urządzeniu przez dekoratora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-12-2015, 09:08
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Takie meble znajdziecie na http://visby.pl/ (przynajmniej tak mi się wydaje)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-07-2018, 19:08
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Dla każdego ekskluzywność będzie czymś innym. Ja w ogóle nie rozważam mebli w kategoriach ekskluzywne, designerskie itp. Wolę praktyczne, nowoczesne rozwiązania, jak np. takie https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne.html szafy. Dla mnie najważniejsze to, żebym ja dobrze czuła się w pomieszczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-07-2018, 20:21
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Meble powinny być przede wszystkim funkcjonalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-08-2018, 17:57
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Według mnie ekskluzywne meble to zawsze te ze skóry. Nigdy nie wychodzą z mody i zawsze nadają wnętrzu klasyczny i stylowy wygląd. Tylko oczywiście o taki meble trzeba należycie dbać (najlepiej specjalistycznymi preparatami - https://multirenowacja.pl/category/z...ie-czyszczenie). Dzięki temu salon będzie się świetnie prezentował przez długie lata bez potrzeby wymiany mebli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.