kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 12-08-2018, 20:11
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Zawsze byłem za soczewkami. Okulary strasznie mnie wkurzały, a pamiętam że za młodu inne dzieci się ze mnie śmiały. Także mam traumę i jak tylko mogłem to zamieniłem okulary na soczewki. A teraz dowiedziałem się o soczewce fakijnej. Słyszeliście o tym? Podobno bardzo skuteczne. Tutaj wykonują zabieg: https://www.mavit.pl/zakres-uslug/ok...zewki-fakijne/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 12-08-2018, 21:06
Piotu Mężczyzna Piotu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

To wszystko zależy jak Ci jest wygodnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 16-08-2018, 10:04
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

W przypadku zaćmy, o której ktoś wcześniej wspomniał, okulary korekcyjne nie spełniają swojej roli, bo zgodnie z postępem choroby traci się powoli wzrok. Ze swojej strony mogę zasugerować, że zamiast zapisywać się na zabieg na NFZ i czekać ok. 2 lat, warto rozeznać się w temacie operacji zaćmy w Czechach. Wiem, że wizyty kwalifikacyjne odbywają się w Polsce, a na operację np. w czeskiej klinice PROVISUS czeka się jakieś 2 tygodnie. Wszystko jest refundowane, a w cenie wliczono np. leki osłonowe, opiekę pozabiegową etc. Jak jest szansa skorzystania, to po koniecznie warto ją wykorzystać. Tutaj jest ich strona: http://lepiejzobacz.cz/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 22-08-2018, 16:49
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Myślę, że najlepiej skonsultować się w tej kwestii z dobrym lekarzem. Nie każdy może nosić soczewki, więc bez sensu wydawać pieniądze i się męczyć. Sprawdź sobie Opole okulista lub wybierz inne miasto i umów się na wizytę. Na tej stronie masz wszystkie najbliższe terminy, więc możesz od razu wybrać taki, który jest dla Ciebie ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 22-08-2018, 19:00
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Zdecydowanie wolę okulary a wy ? Od jakiegoś czasu szukam nowej, modniejszej ale też solidniejszej pary na lata. Myślałam nad zakupami tutaj > https://eyewear24.net/ ze względu na to, że mają znane i cenione marki. Kupowaliście tam kiedyś ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 30-08-2018, 14:27
Oliwa10's Avatar
Oliwa10 Oliwa10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli chodzi o okulistę z Bydgoszczy, to warto się wybrać z całą pewnością do Oftalmika
__________________
Lepiej późno niż wcale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 03-09-2018, 11:17
szczepan2's Avatar
szczepan2 szczepan2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 5
Domyślnie

Cześć wszystkim! Mam ostatnio małe problemy ze wzrokiem, zauważalnie gorzej widzę i czas wybrać się do okulisty po jakieś okulary... Jednak nie jest łatwo wybrać odpowiedni zakład optyczny, bo trochę ich na rynku funkcjonuje... Czy jesteście może w stanie coś polecić w tym zakresie? Mieszkam w Katowicach i moją uwagę w ostatnim czasie przykuła oferta http://optykus.pl/ Co na ten temat myślicie? Czy jest to Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością przyda mi się to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 06-09-2018, 09:31
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Podczas meczy siatkówki soczewki chyba bardziej się sprawdzają. Wypróbuj co będzie dla Ciebie lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 20-12-2018, 20:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Najlepiej nie musieć wybierać pomiędzy okularami i soczewkami. Ja całe życie byłam skazana na okulary. Soczewki niestety drażniły moje oczy, chociaż nie jestem alergikiem. Ile ja kupiłam szkiełek, to się w głowie nie mieści. Tak bardzo chciałam pozbyć się okularów. Na szczęście trafiłam tutaj https://blikpol.pl/ i od kilku miesięcy jestem wolna od okularów na nosie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 22-12-2018, 20:11
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Chyba jednak wolę okulary.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.