kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2019, 07:49
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 329
Domyślnie

Niedawno odkryłam świetny sposób na smaczne truskawki, w jednej z grup na facebooku ktoś udostępnił ten artykuł https://www.target.com.pl/porady-i-i...zne-truskawki/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-08-2019, 17:27
temik temik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 100
Domyślnie

Chcemy posadzić w ogrodzie tego typu róże- https://www.rozeogrodowe.pl Zastanawiamy się tylko czy przetrwają zimę, jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-08-2019, 14:11
Mirdia Mirdia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo fajnie się składa, że można tutaj znaleźć tyle porad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-08-2019, 17:04
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 143
Domyślnie

Dobrze jest przy zakładaniu ogrodu wszystko od podstaw dobrze przemyśleć, bo naprawdę czasem niektóre rzeczy trzeba zrobić na samym początku. Taką rzeczą jest na przykład system nawadniający. My nie mieliśmy od samego początku i żałujemy, że tak późno się zdecydowaliśmy :P Wzięliśmy zestaw z centrumnawadniania.com, taki do samodzielnego zamontowania. Wyszedł dużo taniej dzięki temu, a montaż nie był wcale taki trudny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-08-2019, 15:51
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Unhappy

Możecie mi doradzić, jak zabrać się za zaprojektowanie oczka wodnego? To ma być prezent dla mojego męża, który uwielbia swoje rybki w akwarium - teraz będzie mieć też karpie koi i karasie w stawiku Nie wiem tylko, czy lepsza do wyłożenia dna będzie folia do oczka wodnego czy geowłóknina... A jesli to drugie, to czy ta geowłóknina na drenaż nada się najbardziej? Pomóżcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-09-2019, 10:25
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Decydując sie na zalozenie ogrodu - warto zorganizowac sobie najpierw wszelkie niezbedne narzedzia. Akurat mąż i ja postawiliśmy na samodzielny projekt i wykonanie ogrodu. Nalezalo tylko zakupic kilka narzedzi https://artykulytechniczne.pl/ - wszystko udalo sie zalatwic w jednym miejscu przez internet. Takze zaoszczedzilismy sporo czasu i pieniedzy. Teraz mamy przepiekny ogrod
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 07-10-2019, 12:59
pieknyolek pieknyolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 128
Domyślnie

Do ogrodu przyda Ci się sprawdzony sprzęt ogrodniczy. Ja wszystkie maszyny do ogrodu kupywałem na stronie http://kosiarki.szczecin.pl/kontakt/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-10-2019, 12:40
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Przy samym zakładaniu pomyśl o sprawie nawadniania ogrodu. My mamy system z centrumnawadniania.com i jest super wygodny. Cenowo i jakościowo też wypada świetnie. Jeśli nie masz czasu, by rozstawiać podlewaczki, to jest to niezbędnik :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-11-2019, 13:44
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Na samym początku, zważając na pogodę która teraz jest, musisz zadbać o to by ogród był dobrze podlany. My jak kilka osób wcześniej, mamy system nawadniający dla trawnika z centrumnawadniania.com Bardzo fajny i łatwy w montażu - działa bez zarzutów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-12-2019, 15:07
Nessdia Nessdia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja nigdy nie byłam fanką ogrodów, ale chętnie zapoznam się z Waszymi poradami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.