kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-02-2020, 17:49
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie Apteka do 20?

Słuchajcie czy wszędzie apteki są otwarte tylko do 20? mieszkam w Gorzowie i koło mnie serio o 19, 20 już leku nie kupisz, trzeba całodobowej szukać. Zastanawiam się czy to tylko urok mojego miasta czy norma? jak się pracuje jak ja do 20 to jest problem. Wiadomo w całodobowych ceny i podwójne czasami...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-02-2020, 14:07
Alka's Avatar
Alka Alka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 22
Domyślnie

Raczej tak, może w jakichś centrach handlowych będą czynne godzinę czy dwie dłużej. U mnie jest podobnie tzn. 19-20 i zamykają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-02-2020, 11:06
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Moja droga zobacz https://www.ziko.pl/apteki/gorzow-wi...lsudskiego-46/ koło mnie apteka, do 22 na tygodniu, w każdą niedziele otwarta. bardzo tanie leki mają. I myślałam, że to jest standard. Ja też długo pracuje, szczerze nigdy nie musiałam całodobowej apteki szukać. Zawsze daję radę tu zdążyć. A w niedzielę to już w ogóle bajka, nie raz korzystałam. I bardzo dużo osób tu właśnie przyjeżdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-02-2020, 19:11
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Na pewno też w większych miastach są apteki całodobowe Można tak w razie nagłej potrzeby kupić leki. Jeżeli jednak macie czas, to zróbcie zamówienie online. Zanim zdecydujecie się na konkretny zakup to zerknijcie sobie na takie strony jak https://www.szpitalpszczyna.pl/detonic-opinie/ Ja tu znalazłam opinie o proszku na chorobę nadciśnieniową.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.