kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-07-2022, 13:13
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

To jednak zależy też od konkretnej sytuacji. Wiadomo, że im lepiej znacie osobę, dla której szukacie prezentu, tym będzie to prostsze. Na stronie https://www.superprezenty.pl/prezent...-dla-kolezanki widziałem różnego rodzaju propozycje w tym zakresie i wydaje mi się to sporym ułatwieniem. Macie może jakieś własne doświadczenia z takimi prezentami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-07-2022, 14:32
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Myślę, że książka będzie trafionym prezentem. Ja dla siostry kupiłem poezje "Pogotowie poetyckie" Mysiorskiego Grzegorza bardzo jej się spodobała. Literatura jest o samy autorze, - tomik to szerokie niekonwencjonalne spojrzenie z różnych stron doświadczonego lekarza na całość medycyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 21-07-2022, 20:10
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

W moim mniemaniu świetną opcją prezentową jest kupienie książek. Mogę wam polecić świetną księgarnię internetową, pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/edukacja...917_13929.html Znajdziecie tam książki, a nawet szkolne podręczniki. Szeroka oferta, niskie ceny, szybka wysyłka. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-07-2022, 19:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 059
Domyślnie

Mój brat niedawno się przebranżowił i został informatykiem. Z tej okazji postanowiłam mu sprawić mały prezent i idealny znalazłam w tym miejscu: https://www.gifted.pl/dla-informatyka Jeżeli szukacie ciekawych, oryginalnych prezentów to koniecznie tu zajrzyjcie. Dajcie znać czy coś Wam wpadło w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-12-2022, 17:57
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo fajny prezent można upolować na stronie sklepu https://edibazzar.pl/ Wielokrotnie kupowałam u nich różne produkty i jestem bardzo zadowolona z nich. Mają świetną jakość, są dobrze wykonane, nie mają najmniejszego problemu z trwałością. Patrząc na cenę aż nie chce się w to wierzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 29-12-2022, 17:42
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 247
Domyślnie

A może warto byłoby postawić przykładowo na portfel czy coś podobnego? Wiecie chodzi mi faktycznie o coś co może się przydać i spodobać drugiej osobie. Tutaj https://leatherbox.pl/dla-niej/portfele/145 możecie jakby co rozglądnąć się w portfelach czy innych artykułach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-12-2022, 12:18
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Kupiłam pod choinkę mojej siostrzenicy myszke Genesis Krypton 220 i naprawde polecam,myszka spelnia wszystkie oczekiwania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 31-12-2022, 12:49
gquitzon's Avatar
gquitzon gquitzon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Co dostaliście pod choinkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-12-2022, 18:38
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

A jakie były przygotowania dzieci do świąt ? Coś specjalnego w tym roku zrobiły? Moim zdaniem warto angażować dzieci nie tylko w prezenty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-02-2024, 11:47
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 114 793
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.