kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-09-2021, 07:02
Inna87 Inna87 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 76
Domyślnie Zwolnienie przez telefon?

Nie korzystałam jeszcze z teleporad, ale podobno wcale nie jest łatwo dostać w ten sposób zwolnienie. Prawda to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-09-2021, 07:50
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie

Nie, nieprawda Teoretycznie nawet podczas teleporady z lekarzem NFZ-tu możesz prosić o zwolnienie, ale faktem jest też, że nie każdy ci je da.. zależy jakiego sie ma lekarza pierwszego kontaktu
Ja mam beznadziejnego, nawet recepty wypisuje z wielkiej łaski więc go zlewam od czasu jak można uzyskać zdalną pomoc lekarską poprzez tą stronę https://kataloglekarzy.telemedi.com/...lny-internista
Wybieram lekarza, mówię co mi jest i bez problemu otrzymuję poradę, receptę, a w razie konieczności również zwolnienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2021, 15:46
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ja w sumie przez telefon nie załatwialam zwolenienia do pracy, ale online już tak. Koleżanka dała mi namiar na stronę https://recepty24.com/ gdzie wszystko jest opisane krok po kroku i bez problemu dostałam l4.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-04-2024, 13:57
amanda.marquardt's Avatar
amanda.marquardt amanda.marquardt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie

W obecnych czasach telemedycyna bardzo się rozwinęła, przez co nie ma większych problemów z tym, aby uzyskać od lekarza zwolnienie L4 przez internet. Jednakże, decydując się na takie rozwiązanie, warto jest wybrać sprawdzoną platformę telemedyczną, aby nie zostać oszukanym. Poprzez tego typu platformy, konsultacja lekarska zazwyczaj odbywa się poprzez rozmowę telefoniczną lub czat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.