kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-01-2019, 12:35
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Wybierz się do lekarza, a tak w domu to może żurawina trochę pomoże?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-02-2019, 11:17
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ważne jest też to, aby przy antybiotykoterapii przyjmować dobry probiotyk. Dla mnie najlepszy jest Multilac Baby, który sprzedawany jest w kroplach. Ostatnio cała rodzina była na antybiotyku i przyjmowaliśmy właśnie ten synbiotyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-03-2019, 17:54
Danusia11 Danusia11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Tak, lekarz rodzinny może przepisać odpowiednie lekarstwo. Polecam specjalistów od DoktorA jeżeli jesteś z Warszawy https://www.doktora.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-04-2019, 09:56
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja mam problemy bardziej z nerkami niż z pęcherzem choć to jest z sobą połączone jednak po wizycie u urologa odesłał mnie do nefrologa, wiem że są dobrzy nefrolodzy w Warszawie i chyba pojadę tam by dokładnie zbadali moje nerki bo obawiam się kamicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-05-2019, 08:23
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

W Warszawie jak to problem typowo urologiczny to najlepiej do szpitala Mazovia do któregoś lekarza się zapisać. Najlepsza klinika urologii na Mazowszu a słyszałam głosy że nawet w kraju. Wuj ma nowotwór pęcherza, tam go operowali nowoczesną metodą, praktycznie samego guza się tylko pozbyli i to w całości https://szpitalmazovia.pl/robot-chir...aloinwazyjnej/ bardzo poważna operacja a wujek czuł się jak po malutkim zabiegu, bardzo szybko doszedł do siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-06-2019, 17:33
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Jak masz problem z pęcherzem to warto spróbować suplementu naturalnego takiego jak ten https://www.herbavis.eu/produkt/nasturcja . Nasturcja jest znana od lat i pomaga wielu ludziom od dawna. Smak nie jest ważny, bo połykamy tabletkę, więc nam nie szkodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-11-2019, 10:36
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Heja, problem z bólem nerek, a konkretnie z kamicą dotyka podobno prawie każdej kobiety przynajmniej raz w życiu. Mi znajoma uświadomiła skalę problemu, bo jest lekarzem i od tego czasu zaczęłam się na własną rękę edukować w temacie. Polecam do tego portal https://www.dbajonerki.pl/schorzenia...ladem-moczowym bardzo dużo fajnych informacji, dodatkowo mają swoje suplementy w sprzedaży, które mają na celu pomagać w oczyszczeniu nerek i przeciwdziałaniu zakażenia dróg moczowych. Suplementy składają się tylko i wyłączenie ze składników pochodzenia naturalnego, których działanie zostało potwierdzone, można sobie samemu poszukać na ten temat informacji w internecie. Warto w dzisiejszych czasach się edukować, bo mając dostęp do tylu informacji jesteśmy w stanei zadbać lepiej o swoje zdrowie, ale najlepiej moim zdaniem po prostu korzystać z usług lekarzy jak tylko mamy obawy , że dzieje sięcoś złego, w ten sposób unikniemy nieprzyjemności w przyszłości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-12-2019, 19:19
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Nie ma co zwlekać z wizytą u lekarza, bo nietrzymanie moczu to poważny i dość uciążliwy problem. W klinice link w Białymstoku można się zapisać na wizytę do lekarza i otrzymać niezbędną pomoc. Trzeba szybko zastosować odpowiednie leczenie. Lekarz będzie w stanie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-12-2019, 15:38
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Ja zrobiłam zabieg na nietrzymanie moczu u dr Smoleńskiego w Klinice Bona Dea w Krakowie i polecam go bardzo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-04-2021, 11:10
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Problemy z pęcherzem są niestety dość uciążliwe i bolesne, a co ważne potrafią wracać. Czy ktoś słyszał o urospekt tabletki na zapalenie pęcherza? Z chęcią poczytam wasze opinie na ten temat. Urospekt tabletki podobno bardzo dobrze działają na zapalenie pęcherza, gdyż wypłukują z pęcherza gromadzące się bakterie. Działa również odkażająco i rozkurczowo oraz ogranicza rozwój bakterii, więc może warto z nich skorzystać? Czekam na wasze informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.