kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-04-2015, 09:50
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja kupuję przez internet buty sportowe. O ile szpilki wolę sobie przymierzyć to trampki czy też adidasy kupuję praktycznie wyłącznie przez internet. Jest o wiele taniej i o wiele latwiej trafić z rozmiarem.

No i dość ciężko jest z dostępnością obuwia mojej ulubionej marki Czyli Etnies.Ostatnio zamówiłam sobie takie wygodne buciki na co dzień:


Kupowałam tutaj:
http://www.brandsplanet.pl/nowe-produkty?p=2

Cena 250 ale są bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-04-2015, 10:07
Martyny Martyny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

SUPER ! podobają mi się muszę je mieć. Nie trzeba się zastanawiać trzeba je tylko kupować. Ja ostatnio sobie kupiłam na allegro nie pamiętam jaka to była nazwa tego mojego sklepu bo to zamówiłam poprzez aukcję a na szczegóły nie zwróciłam dużej aż takiej uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-01-2016, 11:19
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Od jakiegoś czasu noszę głównie obuwie sportowe, które łącze z leginsami, jeansami i bluzkami. Jeszcze kilka lat temu chodziłam ciągle w szpilkach, ale zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem i musiałam zacząć nosić sportowe buty i wcale nie żałuje, bo jest mi teraz dużo wygodniej, nie boli mnie kręgosłup i uważam, że wyglądam tak samo atrakcyjnie. Swoje buty najczęściej kupuje w tym sklepie http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...orce-7091.html , bo jest tu bardzo duży wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-01-2016, 09:21
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Według mnie najlepszy jest sklep eobuwie. Tam zarówno zwrot jak i dostawa są darmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-01-2016, 21:06
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja też często kupuję buty przez internet jednak często najpierw dużo czytam na temat marek i sklepów. Ostatnio w oko wpadły mi te buty http://www.mivo.pl/product-pol-22229...L2147-242.html jednak nie wiem czy warto w nie inwestować. Czy któraś z was miała buty z tej firmy ? Jak się sprawdzają bo jestem bardzo ciekawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-01-2016, 10:19
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A gdzie zamawiacie obuwie sportowe? Takie do ćwiczeń, np. na hali? Ja szukam teraz dobrych butów do gry w siatkówkę, mam na oku te: asics gel sensei 5 mt z sk-sport.pl. Któraś z Wa już takie zamawiała?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-01-2016, 19:42
Babbik Babbik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

Obuwie sportowe można kupić w sklepie Ewenementshoes, trwa w nim obecnie wyprzedaż 20% zniżki na wszystko,w tym buty Nike, Adidas, New Balance.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-02-2016, 09:03
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Muszę przyznać że jak już raz trafię na jeden sklep z butami to tylko tam kupuję. Jakiś czas temu szukałam wygodnych butów na poranne spacery nad morze bo kocham tego typu aktywność fizyczną. I znalazłam w dobrej cenie http://sneakershop.pl/pol_m_OBUWIE_K...-MAX-7817.html No po prostu lepiej nie mogłam trafić i jak dla mnie jest to najlepszy wybór. W swojej kolekcji mają wiele do zaoferowania w dziale obuwie męskie i kobiece. Polecam jeśli czegoś takiego szukałyście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-02-2016, 11:54
Szpak Szpak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Gorący konkurs! Wystarczy ocenić zdjęcia pięknych dziewczyn i można wygrać fantastyczne nagrody. Na głosujących czekają 64 nagrody – 100 zł, 500 zł lub 1000 zł! Konkurs jest całkowicie bezpłatny. Szczegóły na www.konkurs.1but.pl Organizatorzy zabawy – sklepy internetowe z obuwiem i odzieżą www.1but.pl oraz www.takemore.net
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-02-2016, 13:32
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja butów najczęściej szukam na domodi.pl. Tutaj: http://domodi.pl/buty-na-obcasie macie na przykład buty na obcasie. Możecie filtrować także po kolorze, rodzaju obuwia itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.