kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2016, 14:51
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 715
Domyślnie Makijaż glamour krok po kroku

Wiecie może czym się charakteryzuje makijaż glamour i jak go wykonać? widziałam w tv jak o nim mówili ale oczywiście za późno włączyłam i widziałam tylko efekt końcowy. Nie wiem za bardzo jakie kosmetyki mi do tego będą potrzebne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2016, 19:43
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Tutaj znajdziesz podpowiedzi jakie kosmetyki najlepiej użyć http://lorealparis.pl/makijaz/look-fatale/glamour.aspx . Instruktaż jest też na stronie, albo znajdziesz na youtubie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-10-2016, 09:03
anghasz anghasz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 38
Domyślnie

w internecie masz bardzo dużo filmików, to na wyjście przede wszystkim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-04-2017, 15:02
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

W sumie fajny ten makijaż. Myślałam, że glamour to będzie taki mocniejszy, a jest dość delikatny. Podoba mi się też makijaż oparty na jednym kolorze, np. taki jak tu z fioletem https://pl.oriflame.com/beautyedit/t...om-the-catwalk . Bardzo romantycznie to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-07-2017, 09:47
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Makijaż

Jeśli chodzi o makijaż, to mogę Wam polecić stronę ladymakeup.pl. Znajdziecie tam serię filmików wideo, na których jest pokazane, jak kobieta powinna prawidłowo się malować. Paniom, które dopiero raczkują w tym temacie, powinno obejrzenie takich materiałów wideo pomóc. Ja zazwyczaj zaopatruję się w kosmetyki do makijażu w Rossmanie, niedawno była promocja -40% na tego typu akcesoria, dacie wiarę? Wprawdzie promocja minęła, ale możecie jeszcze skorzystać z kodów rabatowych. Podsyłam stosowny link - https://blip.pl/rossmann/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-07-2017, 23:30
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Wykonywanie makijażu nigdy nie było moją mocną stroną, jednak od kiedy zmieniłam pracę odpowiedni wygląd oraz makijaż stał się dla mnie dość ważny. Chce poczuć się pewniej dlatego zależy mi na tym aby wśród współpracowników wyglądać dobrze. Po kilku próbach udało mi się wykonać odpowiedni makijaż, niestety moje pędzle mają już swoje lata dlatego postanowiłam zamówić nowe które znalazłam w drogerii internetowej https://puderek.com.pl/89_lancrone . Z tego co zauważyłam, zestawy sprzedawane są razem z etui jednak zastanawiam się jeszcze nad dokupieniem tuby do pędzli, które firma Lancrone również posiada w swojej ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-08-2017, 12:31
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Przede wszystkim warto używać kosmetyków naturalnych. Obecnie wiele kobiet przestawia się całkowicie na taką opcję. Wiem co mówię - sama od jakiegoś czasu wybieram podkłady ekologiczne, głównie dlatego, że mam bardzo wrażliwą skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-08-2017, 05:56
Arielka Arielka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 2
Domyślnie dobry krem pod makijaż

Aby makijaż długo się utrzymywał i skóra pod nim wyglądała zdrowo, należy zadbać o odpowiednią pielęgnację. Na np. na co dzień stosuję krem Toleriane Ultra od La Roche-Posay. Teraz jak dobrze nawilżam cerę, makijaż nie spływa, a skóra twarzy się nie łuszczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.