kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2018, 22:38
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Kierunek opiekun medyczny - szkoła policealna

Cześć,
Chciałam Was zapytać jaką szkołę policealną możecie mi polecić, aby mogła dokształcić się na kierunku opiekun medyczny, ponieważ chciałabym zdać egzamin kwalifikacyjny i pójść zawodowo właśnie w tym kierunku. Co sądzicie, warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-08-2018, 17:33
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

A skąd dokładnie pochodzisz, poniewaz to jest wazny wyznacznik tego jaką szkołę można polecić w tym kierunku. Ja mieszkam w Warszawie i na kierunku Opiekun Medyczny uczyłam się w szkole policealnej Cosinus z czego jestem naprawdę zadowolona. Mają dobrze przygotowane sale do nauki, super nauczycieli którzy są chętni do przekazywania wiedzy i też zupełnie nic mnie to nie kosztowało, poniewaz ten kierunek jest u nich darmowy. A zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-08-2018, 12:47
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Słyszałam dobre opinie na temat tej szkoły, aczkolwiek na ten moment jeszcze jestem na studia dziennych, ale możliwe że po skonczeniu licecjatu będę chciała jeszcze uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe w zakresie Administracji i wtedy pewnie również postawię na Nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-08-2018, 19:14
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Również jestem po skończonej szkole policealnej i moim skorym zdaniem jest to bardzo dobra opcja dla osób które chcą się kształcić w konkretnym kierunku, ale też nie mają czasu na studiowanie dzienne bądź tak dużych środków na studia zaoczne. W szkole Cosinus zajęcia się w pełni darmowe, prowadzone w weekendy więc nie kolidują z pracą. A do tego masz możliwość po zdaniu egzaminu wejść na wyższy poziom kwalifikacji i tym samym ubiegać się o lepsze stanowisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-09-2018, 14:09
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

To w takim razie może ja również się zdecyduję, bo chciałabym w przyszłości zmienić miejsce pracy, a jednak bez odpowiednich umiejętności ciężko jest dostać tą wymarzoną pracą :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-09-2018, 13:20
lukaszglinek Mężczyzna lukaszglinek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 3
Domyślnie

Spróbuj i zdaj relacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-09-2018, 18:42
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Zobaczcie ofertę Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w temacie kierunku pielęgniarstwo https://www.ahe.lodz.pl/pielegniarstwo Słyszałam, że kształcą na wysokim poziomie. Kadra specjalistów również nie odbiega od najlepszych uczelni w Polsce. No i miasto Łódź, chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać do studiowania w Łodzi. Tanio i wygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-10-2018, 00:58
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Dziękuję dziewczyny za pomoc! Muszę przyznać, że trochę mnie uspokoiłyście i upewniłyście w moim wyborze. W takim razie dopóki jest jeszcze możliwość postaram się trochę więcej dowiedzieć i zapisać. Czas postawić również na rozwój i nowe kwalifikacje, bo widziejszym świecie są podstawą do ubiegania się o lepsze stanowiska.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.