kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-08-2018, 22:04
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Ja do matury z angielskiego przygotowywałam się z podręcznika https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-an...-p-334559.html . Miałam też kilka lekcji prywatnych, ale tak naprawdę najwięcej pomógł mi wyjazd 2-tygodniowy do Anglii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-08-2018, 14:26
nikola1 nikola1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 15
Domyślnie

Ja przez wiele lat nie mogłam trafić na dobrego nauczyciela, który wytłumaczy mi gramatykę. Ze słownictwem nie miałam aż tak dużego problemu, jedynie przez tę gramatykę bardzo źle się z tym czułam i wstydziłam się rozmawiać po angielsku. Aż w końcu trafiłam na szkołę językową Berlitz i to dzięki nim już rozumiem gramatykę i wiem, kiedy jakich czasów powinnam używać. Dzięki temu, że na zajęciach też dużo rozmawiamy to o wiele swobodniej czuję się z tym językiem. Zadowolona jestem ze szkoły Berlitz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-09-2018, 19:20
kasiawu Mężczyzna kasiawu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 9
Domyślnie

Z autopsji wiem, że w szkole uczą średnimi metodami, ponieważ istnieją o wiele lepsze. Traycyjną metodą się niczego nie nauczyłam, a np. po obejrzeniu materiału https://youtu.be/yUWU5TRuehA zmieniłam do tego kompletnie podejście. Sądzę, że jest to "must see" dla każdej osoby, która pragnie nauczyć się angielskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 05-10-2018, 10:27
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Dobrym rozwiązaniem jest też nauka angielskiego piastów. To bardzo dobra szkoła języka angielskiego, która oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. U nich możecie przygotowywać się do różnych egzaminów - a nawet zdawać egzaminy Cambridge.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-10-2018, 10:29
zenzo zenzo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

zastanawiam się nad nauką angielskiego, gdzie najlepiej się zapisać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-10-2018, 19:46
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Mam pytanie jaką książeczkę polecilibyście do nauczania języka angielskiego 6 letniego dziecka. Dodam że zajęcia mają trwać po 1,5 godziny, 2 razy w tygodniu. Także na zajęcia będzie chodzić ale chciałam by w domu też czytał i utrwalał język. Szukałam ksiązeczek i znalazłam na stronie English Kids Club https://englishbookclub.pl/ . Czy ktoś może zamawiał tutaj ? Polecacie jeszcze jakieś książki ?

Ostatnio edytowane przez elabarbara : 16-10-2018 o 21:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 26-10-2018, 16:04
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Chcesz nauczyć się języka angielskiego bardzo szybko na fajnych zajęciach? Żaden problem, ponieważ tak naprawdę wystarczy, że wejdziecie sobie na stronę https://lincoln.edu.pl/ i sprawdzicie dostępne kursy i terminy. Zapisywać się można online, więc też spore ułatwienie, bo przychodzi się prosto na zajęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-10-2018, 22:29
Jola88 Jola88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej nauczysz się angielskiego używając tego języka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 14-11-2018, 12:48
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

A słyszeliście o tej szkole https://speakingo.com/
Ja sama ją testuję bo przez pierwszych 7 dni można to zrobić za darmo ale bardzo mi się podobają lekcje i ich forma. W tej szkole całkiem sporo się mówi, a dla mnie to jest najważniejsze. Jeżeli szukaliście takiej szkoły to mam nadzieję, że pomogłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-11-2018, 21:45
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu wybieram sie na kurs angielskiego i nie moge dotrzeć dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie nauka angielskiego on-line. Będę mogła na spokojnie uczyć się w domu, przez internet bez stresu i biegania po mieście. Oferta jest bardzo konkretna i atrakcyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.