kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-01-2021, 07:20
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

A jaką fryzurę polecacie na ślub? Żeby dobrze wyglądała i była wygodna :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-01-2021, 10:51
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Jeżeli chcecie, by wasze włosy wyglądały zdrowo, były nawilżone i gładkie to polecam przerzucić się z zwykłej farby zawierającej mnóstwo substancji sztucznych na naturalną od producenta Color&Soin Raz użyjecie i z pewnością nie pożałujecie Farba nawilża włosy, nie podrażnia skóry głowy i nie uczula, dodatkowo świetnie kryje stary kolor i siwe włosy
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-01-2021, 11:32
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

Mój ślub już jakiś czas temu był ale niedawno czesałam przyjaciółkę na cywilny, pokręciłam jej włosy lokówką curl secret babyliss, lubię nią robić włosy bo bardzo sprawnie to przebiega, potem lekko podpięłam, dodałam ozdoby i wyszło to superr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-10-2021, 10:41
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał lila
Ja chciałam coś zmienić w swojej fryzurze, tylko nie do końca wiedziałam co. Czy zostawić długie, czy może na jakieś bardziej radykalne cięcie się zdecydować. Dlatego udałam się do Figaro przy Granicznej 4 w Warszawie. Dzięki koleżance mam ten namiar. Salon super, znają się tam na swoim fachu, potrafią doradzić żeby fryzurka do osoby, owalu twarzy pasowała. Mi moja bardzo odpowiada. Teraz włosy dużo krótsze, ale dobrze się w nich czuję.

@Lilia, nie znam tego salonu w Warszawie ale mogę polecić inny. Mój faworyt w Warszawie to Akademia Perfect Hair. Bardzo doceniam za kreatywność i fachowe podejście do Klienta. Czy strzyżenie, czy koloryzacja - zawsze jestem zadowolona. No i bazują na wysokiej jakości kosmetykach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-11-2021, 16:27
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

ja bardzo lubię mieć spięte włosy. Chodzę ciągle w kucyku lub w koku. Tak mi jest najlepiej

______________________________
rozpylacz fryzjerski do wody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-11-2021, 18:56
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Niestety, ale niektórzy z nas nie mogą tworzyć pięknych fryzur, gdyż cierpią np. na łysinę czy mają rzadkie włosy. Na szczęście medycyna idzie do przodu i oferuje np. przeszczep włosów. Na stronie https://flymedica.pl/ możecie poznać klinikę, która w raz z najlepszym specjalistą w zakresie przeszczepu włosów Dr. Serkanem Ayginem organizuje przeszczep włosów w Turcji. Warto poczytać o ich propozycji na stronie, gdyż jest naprawdę interesująca i pomoże wam walkę z kompleksami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-11-2021, 08:57
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Wybór odpowiedniej fryzury do kształtu twarzy, wieku czy nawet charakteru danej osoby nie jest rzeczą prostą. A wiadomo, że każdy z nas chciałby wyglądać dobrze i modnie. Nawet seniorzy dbają o swój wygląd. Warto wiedzieć jakie fryzury są dla nich odpowiednie https://zycieseniora.com/uroda-i-mod...starszych-osob
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-08-2023, 10:09
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

U mnie wszystko w porządku w włosami poza jedną rzeczą... niestety pojawia się coraz więcej siwych. Jest kilka stron takich jak np. https://gr-7.eu/produkt/kuracja-prze...ement-wcierka/ gdzie macie preparaty, wcierki i suplementy przeciw wypadaniu włosów jednak ja nie bardzo wiem czy to jest skuteczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-08-2023, 11:32
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Pamiętajcie o tym, że fryzura będzie wyglądała jeszcze lepiej na dobrze wypielęgnowanych włosach. Myślę, że w tej kwestii warto postawić na naturalne kosmetyki, które między innymi znajdziecie w ofercie Herbapol Polana. Wydaje mi się, że mają fajne składy i całkiem spory wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-01-2024, 19:32
aga23 aga23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Posty: 4
Domyślnie

Miałam na ślub romantyczne fale. Było super - zdjęcia mogę podesłać. Wyglądałam jak bohaterka z bajki. (mam blond)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.