kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-03-2021, 09:55
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Pomyślałam, że podrzucę Wam informacje o sklepie, w którym zakupiłam dla mojego chorego wujka krzesło toaletowe na kółkach, tutaj: https://www.sklepmedicus.pl/pl/c/Krzesla-toaletowe/121 możecie sprawdzić ich propozycje w tej kategorii. Oczywiście mają też inne produkty medyczne, rehabilitacyjne, więc polecam Wam po prostu zerknąć na ich ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-03-2021, 10:51
WaldemarLupan Mężczyzna WaldemarLupan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja niestety nie wiem gdzie kupuje się taki sprzęt...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 05-03-2021, 17:54
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Oprócz sprzętu ważne są także materiały, których używa się mając swój własny gabinet stomatologiczny. Na co dzień bardzo potrzebnym materiałem są kompozyty. Stomatologia to bardzo rozwijająca się dziedzina i warto podążać za nowościami, które można znaleźć na rynku, gdyż dzięki nim klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni z usług, a to najlepsza reklama dla każdego dentysty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-03-2021, 11:26
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jak interesuje Cię pełne wyposażenie medyczne to polecam się rozejrzeć w ofertach w necie, jest tego całkiem sporo a od czasu pandemii wiele działalności przeniosło się właśnie w internet. Jest to świetny sposób na znalezienie tego co potrzebujesz. Sprawdź ofertę https://www.inmed.pl A na pewno nie będziesz żałować poświęconego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-10-2021, 00:48
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Takie rzeczy jak stabilizatory i ortezy, wózki inwalidzkie, materace i łóżka przeciwodleżynowe, podnośniki i pionizatory, koncentratory tlenu czy łózka rehabilitacyjne dostaniecie online w Dobrym sklepie medycznym https://dobrysklepmedyczny.pl/Profilaktyka-odlezyn-c44 Mają w porządku ceny i sprawnie realizują zakupy, także warto zapoznać się z ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 23-10-2021, 10:29
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

W tym przypadku kluczem powinno być zawsze stawianie na jak najlepsze jakościowo rozwiązania w zakresie zakupu odpowiedniego sprzęty. Na stronie https://spacemed.pl/pl/c/Rekawice-medyczne/14 macie ciekawy przykład na to, w jaki sposób odpowiednio dobrać rękawice medyczne. Warto zwrócić na to uwagę, bo to ważny aspekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 24-11-2021, 16:51
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Myślę, że warto stawiać na sprawdzone miejsca i porządne produkty, żeby później nie mieć problemów ciągłymi awariami urządzeń. Mnie ostatnio były potrzebne końcówki do irygatorów i udało mi się je dostać w całkiem atrakcyjnej cenie na stronie sklepu estetic-dent-sklep.pl. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli również prowadzicie własny gabinet stomatologiczny i poszukujecie jakiś profesjonalnych sprzętów do niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-11-2021, 22:51
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 194
Domyślnie

Profesjonalnego sprzętu medycznego można szukać wyłącznie w sklepach medycznych. Nie łatwo znaleźć porządny sklep medyczny, w którym można kupić dobry jakościowo sprzęt nie przepłacając przy tym. Na stronie: https://www.brandvital.eu/badania/badania-sluchu/ jednak jest oferta sklepu, który ma całkiem spory wybór dobrych jakościowo sprzętów w rozsądnych cenach. Uważam, że każdy powinien mieć namiary na ten sklep, bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-11-2021, 14:54
AliPteka87 AliPteka87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Czy wiecie może, gdzie znajdę firmę, która ma w ofercie pełne wyposażenie aptek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 29-11-2021, 14:55
jess15's Avatar
jess15 jess15 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie taki sprzęt można kupić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.