kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-02-2021, 14:22
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie Ładna bielizna nocna - wybór

Witam!
Gdzie szukać ładnej i dobrze wykonanej bielizny nocnej? Macie może dla mnie jakieś interesujące propozycje, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-02-2021, 09:50
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

Ja polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Valetta to mnóstwo świetnych propozycji w zakresie bardzo dobrze wykonanej bielizny damskiej, z resztą sama kupiłam sobie u nich ostatnio Body Koronkowe Z Chokerem, które prezentuje się pięknie i do tego jest w naprawdę przystępnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-02-2021, 11:35
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Piękna bielizna potrafi poprawić znacznie samopoczucie oraz zwiększyć zadowolenie w związku. Bielizna damska luksusowa to specjalność firmy Clodi. Oferują oni bardzo duży wybór asortymentu w bardzo dobrych cenach. Ich produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i nic się z nimi nie dzieje np. podczas prania. Z pewnością każdy znajdzie coś w swoim stylu i guście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-02-2021, 07:35
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Wiesz co, akurat jeżeli szukacie ciekawych propozycji również w zakresie strojów sportowych to jak najbardziej polecam sprawdzić https://valetta.pl/collections/sport gdzie znajdziecie szereg propozycji, aby wygodnie trenować jak na przykład "Legginsy Sportowe Z Efektem Ombre" w niezłych promocyjnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-02-2021, 17:25
gislason.jalen gislason.jalen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 2
Domyślnie

Częstym wyborem kobiet jest także bodystocking, który jest przede wszystkim strojem erotycznym. Wybór takiego zestawu zależy od naszej wyobraźni i tego co najbardziej chcemy wyeksponować.
__________________
BODYSTOCKING
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-02-2021, 14:30
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Bardzo duży wybór takiej bielizny ma w swojej ofercie sklep internetowy Xoxoxo. Polecam rzucić okiem na ich zmysłową bieliznę: https://www.xoxoxo.pl/kategoria/zmyslowa . Jestem pewna, że spodobają się Wam ich propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-02-2021, 07:03
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Interesujący temat, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że jeszcze kilka fajnych wskazówek się pojawi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-02-2021, 12:22
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

ja kupiłam sobie niedawno od http://orirose.pl mają tam świetne komplety bieliźniane i bieliznę wysszczuplająca naprawdę luksus i elegancja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-02-2021, 14:45
kelsie09's Avatar
kelsie09 kelsie09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Mam nadzieje, że taką bieliznę dostanę na walentynki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-02-2021, 09:09
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Dzisiaj faktycznie chyba zakupy internetowe będą najlepszym wyborem. Osobiście uważam, że ciekawą opcją będzie skorzystanie z rozwiązań proponowanych w https://sklep.roza-bielizna.pl/pl/15-pasy-do-ponczoch Takie pasy do pończoch mogą się bardzo ciekawie sprawdzić w kontekście bielizny wieczorowej na specjalne okazje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.