kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-03-2018, 15:27
Beacia Beacia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie Wazektomia

Znalazłam najciekawsze informacje o wazektomii, m.in to, że to bardzo skuteczny zabieg, który wybiera coraz więcej mężczyzn i jest mało inwazyjny "_
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2018, 13:19
MmDdens's Avatar
MmDdens MmDdens is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie

Mam nadzieję, że wazektomia będzie coraz częściej stosowaną antykoncepcją u mężczyzn bo naprawdę warto! Miałem zabieg kilka lat tam, trwał z pół godziny i od tego czasu nie muszę martwić się o nic
__________________
Pozdr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-04-2018, 15:10
Tusia81's Avatar
Tusia81 Tusia81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 9
Domyślnie

No własnie kobiety - zgodziłybyscie sie? Namawiacie swoich mezow? Ja to bym chciala, zeby moj sie poddal wazektomii. Słyszałam ze to jest krotki bezbolesny zabieg i ze sa szanse, ze mozna go odwrocic
Czemu to zawsze kobieta ma inwazyjnie się zabezpieczać? Poza tym podwiązanie jajowodów jest bardziej skomplikowane i droższe.
__________________
Tusia81
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-04-2018, 09:05
Alkowaa's Avatar
Alkowaa Alkowaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Tak to prawda. Podwiązanie jajowodów jest bardziej niebezpieczne. Mój mąż miał zabieg już jakiś czas temu. Nie chciałam go namawiać, ale miałam problem z antykoncepcją. Każda prawie metoda była niebezpieczna dla mnie, więc mąż sam zdecydował się na wazektomię na Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii, 80-210 Gdańsk, tel. 58 506 64 09. Podaję też numer telefonu, bo od nich możecie dowiedzieć się wszystkich informacji. Specjalnie wybraliśmy tą klinikę, żeby mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-04-2018, 11:23
Remik's Avatar
Remik Mężczyzna Remik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

ale to chyba bardziej zabieg dla starszych panów? młodzi mężczyźni nie powinni robić takich zabiegów, bo przywracanie płodności nie jest 100%pewne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-04-2018, 11:49
Tusia81's Avatar
Tusia81 Tusia81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 9
Domyślnie

Czemu dla starszych? zauważ że czasem istnieje duże prawdopodobieństwo przekazania choroby genetycznej przez faceta. Więc taki zabieg spoko.
Tez rozważam ten Gdansk...
__________________
Tusia81
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-05-2018, 11:01
MmDdens's Avatar
MmDdens MmDdens is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie

owszem nie tylko dla starszych Ja jestem po 30 więc aż tak stary nie jestem i zdecydowałem się, bo po prostu nie chcę mieć dzieci i jestem tego pewny
__________________
Pozdr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-06-2018, 11:50
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jeśli ktoś na 100% nie chce więcej dzieci to rozumiem ale młodzi mężczyźni powinni się wstrzymać, znam przypadek jednego 35-latka który bezskutecznie próbował po zabiegu przywrócić płodność a też był pewien że więcej dzieci nie będzie już chciał. Ja z mężem nie planujemy kolejnego maleństwa ale mimo wszystko na razie ja się zabezpieczam tabletkami belara, życie pisze różne scenariusze i może jeszcze kiedyś zamarzy mi się powiększenie rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-09-2018, 12:45
Tusia81's Avatar
Tusia81 Tusia81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 9
Domyślnie

Oczywiscie ze w młodym wieku trudno być pewnym i tak mowia wszyscy lekarze no ale mnie bardziej dziwia reakcje ze to bolesne albo ze taki facet juz musi zyc bez seksu do końca życia albo lepiej - że to w Polsce jest nielegalne..... Czytałam tez ze nie ma żadnych powikłań wiec nie wiem ,dlaczego tak mało osób sie na to decyduje.
Dla zainteresowanych - poczytajcie sobie o tym zabiegu https://zdrowie.trojmiasto.pl/Antyko...o-n123715.html
__________________
Tusia81
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-11-2018, 19:59
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Rozmawialismy z meżem o takim sposobie antykoncepcji ale doszlismy do wniosku ze chcemy jeszcze jednego dzidziusia za rok moze dwa. Na chwile obecna biore tabletki vines, za jakis czas je odstawie na czas dziecka a potem pewnie wrocimy do tematu wazektomii
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.