kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-06-2018, 14:13
gretta25 gretta25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Sama niesamowicie stresowałam się przed swoim pierwszym badaniem tego typu, ale w internecie znajdziesz na prawdę sporo wskazówek na ten temat. Przykładowo zerknij sobie tutaj: http://kardiolog.edu.pl/ wszystko opisane jest dosyć szczegółowo więc na prawdę nie ma się czym przejmować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-07-2018, 19:59
anielka anielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 46
Domyślnie

Na pewno warto wybrać się do specjalisty i wszystko sprawdzić. W moim przypadku Kardiolog Lublin okazał się najlepszym rozwiązaniem i myślę, że w tym mieście łatwo znaleźć odpowiedniego specjalistę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 17-09-2018, 08:31
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ogólnie to problemów z sercem nie należy lekceważyć, a nikt nie pomoże nam przy nich lepiej, niż zaufany, doświadczony kardiolog. Bielsko - Biała ma na przykład bardzo dobrego specjalistę kardiologa, który przyjmuje w Centrum Medycznym Danea na Jaworzańskiej. Jeśli zauważacie u siebie jakieś niepokojące objawy, to sądzę, że warto byłoby się tam zgłosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-11-2018, 14:14
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Do wykonania badania EKG serca nie trzeba specjalnie się przygotowywać, jedynie nakazuje się, by przed badaniem unikać nadmiernego wysiłku fizycznego. Warto wykonać badanie raz na jakiś czas aby sprawdzić czy praca naszego serca jest prawidłowa. EKG pozwala wykryć nieprawidłowości, w tym migotanie przedsionków, o którym możesz przeczytać na http://www.akcjaablacja.pl/video-intro. Choruję na arytmię serca, a informacje, które tam znalazłam pomogły podjąć mi decyzję o odpowiednim leczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-11-2018, 11:28
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Nie trzeba się do niego przygotowywać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-11-2018, 13:37
kasket's Avatar
kasket kasket is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 7
Domyślnie

A u mnie jak na złość za każdym razem, jak szłam do kardiologa, żeby sprawdził, czy nie mam jakichś ukrytych problemów, moje serce przestawało wariować i biło normalnie :/ Więc byłam odsyłana z kwitkiem, nawet nie mogłam ubłagać o założenie Holtera, aby sprawdzić bicie serca przez 24 godziny - a to dałoby wiarygodne wyniki, że coś jest nie tak, jestem tego pewna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-11-2018, 21:20
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Szukacie dobrego specjalisty? Jeśli tak, to godna polecenia jest poradnia kardiologiczna Poznań gdzie wykonane zostaną wszystkie badania. Jeśli masz kłopoty z sercem, to koniecznie musisz zapisać się na wizytę. Jest to poważna sprawa i absolutnie nie można z tym zwlekać. Warto też szukać najlepszych specjalistów, aby nasze serce było zawsze bezpieczne.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 27-11-2018 o 10:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 03-12-2018, 09:06
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

EKG najczęściej jest przydatne kiedy mamy problemy z układem bodźco-przewodzącym serca, który może generować dodatkowe pobudzenia i rytmy zastępcze. W takich sytuacjach warto zakupić dodatkowo ciśnieniomierz. Na doz.pl https://www.doz.pl/apteka/k266-Cisnieniomierze?c_a=1 widziałam wiele modeli w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 17-12-2018, 15:31
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Warto badać się i mieć pewność co do stanu naszego zdrowia. Nie ma co bagatelizować sobie najróżniejszych sygnałów. Tak na prawdę dużo od nas zależy. Jeżeli odpowiednio dbam o siebie, mniejsze jest ryzyko pojawienia się różnych chorób. Poczytajcie sobie przykładowo jak dbać o serce http://kardiomania.pl/dbac-o-serce-mlodym-wieku/ . Naprawdę warto to wiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-12-2018, 12:44
tarlan tarlan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 6
Domyślnie

Z tego, co się orientuję, są jeszcze badania wysiłkowe, czyli każą wejść na bieżnię, podłączają diody do ciała i sprawdzają puls na różnych etapach wysiłku (podczas szybszego chodu, biegu, truchtu). Ja się zastanawiam od jakiegoś czasu nad Holterem, bo mam wrażenie, że serce bije mi nieregularnie, a jak idę z tym do lekarza, to nie mam takich problemów i lekarz nic nie wykrywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.