kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-10-2018, 17:26
Anitas04 Anitas04 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 59
Domyślnie Tłumaczenia przysięgłe

Dostałam teraz zlecenia na tłumaczenia przysięgłe do firmy. Mam znaleźć kogoś kto dla mnie to ogarnie. Macie może jakieś dośwaidczenie w tym temacie? Gdzie wy byście się udali po pomoc? Może biuro tlumaczeń http://www.verbo.com.pl będzie jednym z lepszych wyjść?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2018, 13:15
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

A z jakiego języka potrzebne Ci jest tłumaczenie? Jeśli interesuje Cię tłumacz przysięgły
z rosyjskiego w krakowie
to zerknij na ofertę tłumaczeń pani Wandy Konior. Ona zajmuje się przekładem dokumentów z j. rosyjskiego i ukraińskiego. Siedzibę ma blisko centrum na ul.Mogilskiej. Tłumaczenia wykonuje szybko i rzetelnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-12-2018, 13:38
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Tłumaczenia przysięgłe robią tutaj https://berligo.com/tlumacz-niemiecko-polski/ . Wszystko załatwisz on-line, nawet wycenę otrzymasz od razu po wgraniu tekstu, który chcesz przetłumaczyć.

Ostatnio edytowane przez zenka : 28-04-2019 o 17:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-12-2018, 20:57
FrankieeFran FrankieeFran is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Hmm z tego co mi mówiła znajoma to najlepiej spiszą się biura tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl specjalizują się z tłumaczeniach nawet tych najbardziej specjalistycznych. Spróbuj tam poszukać pomocy, dostaniesz tam darmową wycenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2018, 15:23
woj443 Mężczyzna woj443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Wszystkie linki w tym wątku są ciekawe. Na każdy link już wszedłem i dlatego mogę powiedzieć że mi się podobały.
__________________
mb-nylec.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-03-2019, 13:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ja mogę polecić tłumacza przysięgłego języka duńskiego, to http://tlumacz.dansk-polsk.pl/ . Szybko, sprawnie i najważniejsze dla naszej firmy, że dokumenty urzędowe z pieczęcią. Z usług pani B. Ciesielskiej korzystaliśmy również podczas konferencji. Nasi kontrahenci byli zachwyceni swobodą z jaką nasza tłumaczka poruszała się w ich języku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-06-2019, 13:11
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Niektóre dokumenty aby zachowały swoją ważność musza być tłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Tak jest w przypadku dokumentów od samochodów,pism sądowych, świadectw pracy itp. Zwykłe i przysięgłe tłumaczenia pisemne na angielski możecie zamówić w biurze tłumaczeń Junique z Poznania. Tu możecie liczyć a bardzo wysoka jakość przekładów. Biuro współpracuje z bardzo dobrymi tłumaczami co gwarantuje, że tłumaczenia sa merytoryczne i bezbłędne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-07-2019, 21:11
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

A może ktoś z was będzie w stanie powiedzieć mi gdzie mogę zgłosić się po taka usługą jak tłumaczenia rozmów telefonicznych online? Potrzebuję bardzo plnie wykonać takie tłumaczenie, więc jeśli znacie jakieś sprawdzone biuro tłumaczeń zajmujące się takimi usługami będę wam bardzo wdzięczna za podani na nia namiarów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-07-2019, 11:07
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Biur tłumaczeń nie brakuje, poszukaj w sieci jakichś w swojej okolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-07-2019, 18:01
albertynka albertynka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Kiedyś też chciałam zostać tłumaczem, ale że mi się to nie udało muszę teraz korzystać z usług różnych biur Cóż, muszę jednak przyznać, że całkiem nieźle wychodzą im te tłumaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.