kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 27-04-2018, 01:22
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Uwielbiam góry, dlatego wakacje w nich spędzam z przyjemnością! Zazwyczaj nocuję w apartamentach, gdyż hotele są bardzo drogie, a ich standard pozostawia wiele do życzenia. Nie to co apartmenty, które są przede wszystkim wykończone w dobym stylu, a do dyspozycji ma się całe mieszkanie. Zazwyczaj korzystam przy tym z wyszukiwarki https://www.visitzakopane.pl/ - ceny są różne, często można znaleźć nocleg za naprawdę nieduże pieniądze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 27-05-2018, 09:38
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Dla mnie najlepszą formą spędzania urlopu są właśnie piesze wędrówki po górach. Ostatnio jednak pomyślałam że przydałoby się w końcu nauczyć dobrze jeździć na nartach dlatego zapisałam się do szkoły narciarskiej w Szklarskiej Porębie i mocno doszlifowałam swoje umiejętności. Bo niby gdzieś tam kiedyś jako dziecko próbowałam nart, ale to było niewiele i dawno temu. Teraz w końcu bez strachu mogę wyjść na stok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 09-06-2018, 14:29
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Nie byłam w Szklarskiej Porębie chyba z 15 lat i chętnie bym tam pojechała na wakacje. Ostatnio jakiś znajomy wspomniał że na trasie do Szklarskiej Poręby znajduje się Karczma Świerardów-Zdrój
Twierdzi, że takiego pstrąga jak tam podają nie ma nigdzie indziej. Warto by było sprawdzić, tym bardziej że lubię ryby. Tylko jak przekonać męża, któremu do szczęścia starczają jeziora w zachodniopomorskim.

Ostatnio edytowane przez szalona : 11-06-2018 o 14:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 11-06-2018, 11:55
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Kiedyś to góry tylko kojarzyły mi się z jazdą na nartach. Jednak znajoma przekonała mnie do górskich wycieczek latem. Mega spodobało mi się w Zakopanem, szczególnie na Kasprowym i na Gubałówce. Jak będziecie się tam wybierać to na pewno przyda się wam strona https://www.visitzakopane.pl gdzie możecie znaleźć bardzo fajne i tanie apartamenty z Zakopanego właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 15-06-2018, 21:31
Simmon35 Simmon35 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Od lat planuję wybrać się w Bieszczady i mam nadzieje,że moje marzenie w końcu się spełni.

____

separator amalgamatu cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 27-06-2018, 11:21
Apoli36 Apoli36 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

A które miejscowości górskie preferujecie poza granicami Polski?

____

http://www.rp.pl/Prawo/180509692-Czy...t-legalny.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 28-06-2018, 10:38
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Ja praktycznie każde wakacje staram się spędzać w górach, uwielbiam ich klimat! W tym roku planuję przygotować się do swojej wycieczki i robię sobie długie spacery. Kupiłam nawet kije trekkingowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 28-06-2018, 16:56
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Każda wycieczka na jaką sie wybieramy powinna byc wyposażona w dodatkowe ubezpieczenie turystyczne http://colonnade.pl/dla-ciebie/ubezp...ia-turystyczne Ta firma posiada wiele ciekawych polis dla osób chcących bezpiecznie przeżyć wypoczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 30-06-2018, 22:40
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

A ja Was nie rozumiem trochę jak możecie tak sobie w góry pojechać! Przecież po 10 metrach już się pada, a tu jeszcze trzeba kilka godzin iść... Zazdroszczę Wam. Ja w tym roku jadę do Trójmiasta, a konkretniej - do Gdańska i nocuję na Starym Mieście w hotelu - mam nadzieję, że będzie superowo i słonecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 03-07-2018, 12:53
magda86_12 magda86_12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli jechać w góry to tylko latem. Sama byłam w Zakopanym już chyba z 8 razy i za każdym razem w okresie letnim. Również polecam Bieszczady, też można tam spędzić miło i aktywnie czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.