kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-08-2015, 07:24
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Samolot czy samochód?

Samolot czy samochód?
Co dla was jest wygodniejszą i jednak bezpieczniejszą formą transportu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-08-2015, 08:34
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

W samolotach jakby nie patrzeć zdecydowanie mniej ludzi ginie,
fakt, że wizja przeraża bardziej, ale na samych polskich drogach tygodniowo masz więcej wypadków i zgonów niż w katastrofie lotniczej,
więc ja jednak wolę samolot, chociaż wiadomo- to na urlopy itd, wtedy jak się jeszcze skorzysta z tańszych rezerwacji jak np na http://www.lataj.pl/ to nie dość, że bezpieczniej niż tłuc się autem pół świata, to i taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-08-2015, 12:33
Babbik Babbik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

Samolotem zdecydowanie szybciej, ale odczuwam zbyt duży dyskomfort, żeby nimi często latać, więc jeżeli podróż samochodem jest krótsza niż 8 godzin, wybieram samochód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-09-2015, 18:35
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Zdecydowanie samochód. Ja bardzo boję się latać poza tym jest to dla mnie dość droga opcja podróżowania. Ostatnio zainteresowała mnie sprzedaż samochodów w Olsztynie. Szukam rodzinnego auta nadającego się na długie podróże. Zamierzam w 2016 wyruszyć w podróż po Europie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-09-2015, 14:17
Egon91's Avatar
Egon91 Mężczyzna Egon91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1
Domyślnie

Tylko i wyłącznie samolot
__________________
okna drewniane producent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-09-2015, 12:49
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Samolot od czasu do czasu, a tak codziennie to samochód. Kupiłam niedawno nowszy na sprzedajemy.pl, tyle tam jest ogłoszeń, że nie wiedziałam co wybrać. Pewnie to przez darmowy serwis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-10-2015, 19:30
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dla mnie zdecydowanie samochód, poza tym wychodzi taniej jeśli jedziesz na wakacje ze znajomymi. Wynajmujesz samochód za 60 złotych na dobę, dzielisz koszta na 5 osób i już. A na stronie http://www.rentcar.pl/pl/wypozyczaln...ochodow-poznan sobie możesz porównać jakie są ceny. I serio nie wychodzi wcale drogo, nawet na tydzień wynajmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-10-2015, 02:57
haniatujczyk's Avatar
haniatujczyk haniatujczyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Trochę trudno przyrównywać te dwa środki transportu, bo jak dla mnie służą one do diametralnie różnych od siebie celów. Samolot na długie dystanse, a samochód na krótkie. Jeśli chodzi o prowadzenie samochodu, celem dostania się na drugi koniec Europy, to moim skromnym zdaniem to jest co najmniej idiotyczne - strata czasu i narażanie życia, no ale teraz mamy wolność myśli i przekonań, więc skoro komuś to tak bardzo pasuje, samochód znaczy, to w sumie dlaczego nie, jego wyjazd, jego ryzyko. Dla mnie to żadna frajda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2016, 17:46
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Coraz więcej na popularności zyskuje cargo lotnicze w Polsce.To samo jeśli chodzi o podróże pasażerskie. Powstają nowe lotniska i jest to najszybszy środek transportu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-05-2016, 12:24
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Nigdy nie leciałam samolotem więc stawiam na samochód Jadąc na wakacje często wynajmuję samochody żeby swobodnie zwiedzać. Niedługo jadę do Sosnowca i chciałam wynająć samochód z http://worldtrans.pl/ Mają ogromny wybór aut i dobre ceny. Będę mogła zwiedzić całe miasto i okolice. Myślę, że ten sposób podróżowania jest dość tani
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.