kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-12-2015, 22:44
pimcius pimcius is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 2
Domyślnie problem z mężem

odkąd pojawiła się nasza córeczką ciągle się kłocimy może dlatego że ciągle siedze w domu nie moge iść ani do szkoły skończyłam liceum a chciałam iść na filologię angielską moim marzeniem jest być tłumaczem ale on non stop pracuje wraca po 17 na weekendy czesto jeżdzi w delegacje.. nie oczekuje od niego cudów ale zeby jak ma wolną chwilę pobawić się z córką a jego zabawa z nią to tylko wlączenie bajki i on moze grać w swoje gry denerwujące mam pracę zdalną a nawet nie moge pracować w normalnych godzinach tylko po nocy;/
nawet zapisałąm się na kurs języka angielsiego również zdalnie bo jak bym wyszla?a nawet nie zaczełam się uczyć;/co mam zrobić zostawić go skoro nawet nie dba o moje potrzeby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-01-2016, 15:26
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

musicie usiąść i poważnie pogadać, nie może być tak że ograniczasz się tylko do siedzenia w domu z dzieckiem, masz prawo się dalej rozwijać i zdobywać wykształcenie a on powinien Ci tym pomagać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-03-2016, 08:32
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Umiejętność zażegnania konfliktów jest bardzo ważna, zwłaszcza jeśli chodzi o związki. Może ten artykuł tutaj http://artvocado.pl/jak-unikac-konfliktow/ mógłby Ci wiele wyjaśnić. Zawsze warto sięgnąć do jakiegoś poradnika, przecież chodzi o udaną relację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-05-2016, 15:33
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

no i jak tam sytuacja? Poprawiło się coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-05-2016, 14:40
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

To bardzo przykre co piszesz, jestem ciekawa skąd taka postawa u twojego partnera. Czy wychodzi z założenia, że zarabia to już nic nie musi? Chociaż przecież Ty też piszesz, że pracujesz zdalnie? Przykre, że nie chce się zajmować dzieckiem, jest tzw. ojcem nie obecnym. Na pewno warto porozmawiać. Może też skonsultuj się telefonicznie z jakimś fachowcem np. z Psychomedic ? numer na infolinie to 22 254 88 88 , szczera rozmowa ze specjalistą pozwoli Ci obiektywnie spojrzeć na Twój problem i podjąć efektywne działania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-11-2021, 09:20
eRzecznik Rozmawiaj.MY eRzecznik Rozmawiaj.MY is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 17
Domyślnie

Szukając pomysłów na poradzenie sobie z problemami w związku spędzając fajnie czas to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z naszymi propozycjami gier karcianych rozmawiaj.MY które świetnie się sprawdzają jeśli chodzi o budowanie relacji i jednocześnie poprawy też stosunków intymnych lepiej poznając preferencje naszych partnerów. Zapraszamy na https://rozmawiaj.my/?utm_source=htt...-mem-2783.html i oczywiście w razie pytań służymy pomocą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-12-2021, 21:13
mills.crystal's Avatar
mills.crystal mills.crystal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Rozmowa rozmowa rozmowa, jeżeli nic się nie zmieni można zaproponować terapię par, a jeżeli to nic nie da to chyba już tylko rozstanie. No niestety, nie może być tak że partner myśli tylko o sobie. Powinniście się nawzajem wspierać i sobie pomagać w obowiązkach, a tu jest z tym duży problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-12-2021, 16:39
ohoppe's Avatar
ohoppe ohoppe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 3
Domyślnie

Jak sprawa zakończyła się? Opowiesz coś więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-12-2021, 20:28
victoria45's Avatar
victoria45 victoria45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Na początek spróbuj rozmowy, powiedz mężowi jak się czujesz i czego oczekujesz tak jak to tu opisałaś. Jeżeli nic się nie zmieni to trzeba się zastanowić czy ma to wgl sens. Po co ci taka osoba, która ani cię nie wspiera ani nie pomaga? Skoro i tak wszystko robisz sama to i bez niego byś sobie poradziła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-12-2021, 10:40
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie

Zawsze można iść do psychologa. On na pewno powinien skutecznie pomóc!
_________________________________-
Ekspresowe pisanie prac magisterskich
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.