kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-09-2020, 16:43
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Niestety jakość powietrza pozostawia dużo do życzenia. Też coraz więcej osób ma problemy z alergiami różnego rodzaju. Dlatego dobrym pomysłem jest z pewnością oczyszczacz powietrza, który zadba o odpowiednią jakość powietrza w mieszkaniu. Chyba, że kupić nawiIżacz powietrza z oczyszczaczem od razu. Też są takie urządzenia. Na https://ranking-oczyszczaczy.pl/pora...z-nawilzaczem/ dobrze są opisane modele, wady i zalety jednej i drugiej opcji. Zdecydowanie przydatny ranking.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-09-2020, 20:03
dotin dotin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 61
Domyślnie

Teraz to dopiero będzie udręka z zanieczyszczonym powietrzem. Zacznie się sezon jesienno-zimowy i ludzie zaczną palić w domach byle czym. Ciekawy artykuł na ten temat czytałam na stronie Gazeta Prawna, według mnie wymiana kotłów powinna mieć większe dofinansowanie ze strony rządu, by większość zrobiła to szybko i sprawnie. Z korzyścią dla ogółu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-10-2020, 10:41
vrippin's Avatar
vrippin vrippin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

W każdym dniu musimy pamiętać o tym aby dbać o wspólne środowisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-11-2020, 20:53
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Źródeł zanieczyszczenia powietrza jest wiele, chociażby ogrzewanie piecami. Dużo musi się zmienić w tym temacie, ponieważ problem smogu jest naprawdę duży. Sporo informacji możecie na http://smogowicze.pl/ znaleźć. Taka wiedza jest ważna i potrzeba. Wszyscy musimy wiedzieć, że zmiany i ekologiczne rozwiązania są niezbędne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 16-11-2020, 12:19
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

bardzo fajne oczyszczacze znalazłam na stronie oczyszczacz powietrza Ja kiedyś nie uważałam to za rzecz konieczną. Jednak z biegiem czasu i narastającym smogiem zaczęłam zmieniać zdanie. Zaczęłam szukać jakiegoś w internecie i natrafiłam na stronę która wam podalałm powyżej. Mają fajny wybór zarówno osuszaczy jak i oczyszczaczy powietrza. idealne produkty dla alergików.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-11-2020, 14:34
rath.ethan Mężczyzna rath.ethan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 12
Domyślnie

Przede wszystkim są to spaliny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-12-2020, 10:45
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Smog jest bardzo poważnym zagrożeniem jeśli chodzi o zanieczyszczenia naszego powietrza. Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby nasza świadomość była coraz większa, a strona smoglab pozwoli poszerzyć wiedzę w tej tematyce. Poznacie tam prawdziwe i rzetelne wiadomości oraz raporty smogowe, które przedstawiają sytuację w naszym kraju. Dzięki ciekawym artykułom można w ciekawy sposób zainteresować także innych o skali problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.