kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 14-07-2022, 14:29
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Na pewno warto zrobić badania prenatalne, aby dowiedzieć sieczy z dzieckiem ejst wszystko w porządku. Wiem ze coś takeigo najlepiej wykonuje dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, przyjmuje na ul Kozielewskiego 9 w Częstochowie, 2 razy w tygodniu w Gyncentrum. Warto jej zaufać, bo babka naprawdę zna się an rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-08-2022, 21:59
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 344
Domyślnie

Też tak uważam, że badań weryfikujących nigdy tak naprawdę nie jest za wiele. Dodatkowo prenatalne Sanco można zrobić w zasadzie od ręki, nie trzeba być nawet na czczo. Wystarczy kupić badanie przez esklep laboratorium diagnostyki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-10-2022, 10:08
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 587
Domyślnie

Pamiętajcie żeby w razie problemów z zajściem w ciążę zdiagnozować się w kierunku endometriozy bo często to ta choroba bywa przyczyną takich problemów. Specjaliści ze szpitala medicover mówią że kobiety trafiają do nich kiedy choroba jest w zaawansowanym stadium kiedy zwykle konieczny jest skomplikowany zabieg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-10-2022, 16:54
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 349
Domyślnie

Wiecie co, ostatnio poszukiwałam gdzieś przydatnych informacji na temat tego, czy można karmić piersią podczas zażywania biotyny. Na szczęście znajoma podpowiedziała mi, że bardzo ciekawe porady na ten temat można znaleźć na stronie tego portalu https://vitapil.pl/blog/biotyna-a-ka...sie-wykluczaja, więc jeżeli również jesteście czymś takich zaciekawieni, to koniecznie tam zerknijcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-10-2022, 04:52
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Przez długi czas staraliśmy się o dziecko, ale bezskutecznie i musieliśmy z mężem oboje się przebadać. Moje wyniki badań były dobre natomiast u męża zdiagnozowano bardzo niską ilość plemników. Po wykonaniu badania usg okazało się, że ma on żylaki powózka nasiennego i by ilość plemników się zwiększyła trzeba je usunąć. Zgłosiliśmy się do kliniki https://klinika-artemida.pl/, której specjalizacją jest leczenie niepłodności i po operacyjnym usunięciu żylaków i rekonwalescencji ilość plemników wzrosła i podjęliśmy próbę zapłodnienia metodą in vitro także w klinice i jestem w 6 tygodniu ciąży. Niedługo będę wykonywać badania prenatalne, to dowiemy się czy dziecko jest zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-10-2022, 09:36
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

W ciąży kobiety powinny jeszcze bardziej dbać o siebie i stosować się do wszelkich zaleceń lekarskich. Są pewne odgórne zalecenia, których warto się trzymać. Na blogu https://www.maczfit.pl/blog/czego-ni...-jesc-w-ciazy/ czytałam o tym, czego nie wolno jeść w ciąży. Uważam, że to ważne informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 05-11-2022, 12:28
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Zapewne wiele z Was chociaż raz w życiu zastanawiało się czy w dni niepłodne można zajść w ciążę. Na tej stronie: https://onlinerecepta.pl/czy-w-dni-n...procent-szans/ znajdziecie odpowiedź na te oraz wiele innych pytań związanych z ciążą, antykoncepcją itp. Zachęcam do przeczytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-11-2022, 14:34
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Przyznam serwetnik że sama ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno basen w ciąży jest bezpiecznym rozwiązaniem. Koleżanka podpowiedziała mi, że wiele ciekawych informacji na ten temat można znaleźć na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl, więc jeżeli również macie takie dylematy, to polecam wam tam zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-01-2023, 07:06
kiara91 kiara91 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 75
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na test nipt warszawa i chcę wykonac to badanie po 10 tc. Znam siebie i wiem, że obawy o zdrowie dziecka nie dadzą mi spokoju a test pozowli mi sprawdzić czy dziecko jest obciążone jakimis wadami genetycznymi. Bez problemu mozna wykonać go w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 08-02-2023, 11:32
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Moim zdaniem przed ciąża warto zrobić badania, zadbać o dietę, i nie mowię tutaj tylko o kobiecie ale i o Panach. szczególnie że są nawet takie domowe testy jak https://ebiovena.com/pl/p/AccuSperm-...yzn-1-szt.-/85
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.