kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 31-05-2022, 21:44
adielle adielle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 3
Domyślnie

Czemu źle wspominasz wypad zagraniczny z dziećmi?


----------------------------------
kurs pierwszej pomocy dla dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-06-2022, 09:42
zygfryda52 zygfryda52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 57
Domyślnie

A co powiecie na takie rozwiązanie jak wakacje w tajlandii: https://st.pl/wyjazdy/egzotyka ? Moim zdaniem taki wyjazd zorganizowany na wczasy to ciekawe rozwiązanie. Na pewno nie będzie nudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 18-07-2022, 22:18
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

za chwilę jedziemy na wakacje nad morze, liczę na ladną pogodę i brak niespodzianek, pakuję do walizki Vaxol, spray uchroni przed uchem pływaka a oliwa z oliwek ma własciwości przeciwzapalne nawilżające
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-08-2022, 17:08
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Przed wakacjami polecam zastosować Melanotan, sama go używam i różnica w kolorze mojej skóry była widoczna już po pierwszym zastosowaniu. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu i serdecznie go polecam innym. Na stronie www.melanotan.biz można poczytać więcej szczegółów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-08-2022, 15:00
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie

Jak wczasy z rodzinką to serdecznie polecam Wam wakacje z biurem podróży Itaka. W swojej ofercie dla rodzin mają propozycje wczasów z bohaterami Energylandii i polskimi animacjami. Dużo atrakcji dla dzieci - baseny, animacje, wieczorami minidisco. Ja byłam w Turcji z mężem i dwójką dzieci, bardzo dobrze całą 4 się bawiliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 11-08-2022, 18:10
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeśli chodzi o wakacje dla dzieci, to polecam wam wszystkim zajrzeć do tej oferty https://movecamp.pl/wyjazdy-sportowe...i-i-mlodziezy/ . Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszym wachlarzem, bo jest naprawdę bardzo ciekawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-08-2022, 14:29
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie

Jak wakacje z dziećmi to koniecznie rodzinny wyjazd z klubem przyjaciół Itaki. Nasze maluch miały zapewnioną sporą dawkę atrakcji. Udało nam się upolować świetną promocje Last Minute, jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 26-08-2022, 15:49
bailey.cristina's Avatar
bailey.cristina bailey.cristina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Mnie marzą się Mazury, jednak nie wiem czy nie zostawić tego wyjazdu na przyszły rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 29-08-2022, 01:17
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Hej, ja w tym roku na wakacje wybrałam się z całą rodziną nad morze. Wybraliśmy Trójmiasto, bo nigdy tam nie byliśmy. Dodatkowo mieliśmy do wykorzystania bon turystyczny i znalazłam fajną ofertę tego hotelu https://nadmorski.pl/stay-positive/o...n-turystyczny/ , więc skorzystaliśmy. I nie żałuję, zdecydowanie polecam wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 29-08-2022, 16:34
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych wakacji, proponuje zdecydować się na enoturystkę. Tutaj: https://citymag.pl/enoturystyka-czyl...our-po-polsku/ można przeczytać więcej na jej temat. Moim zdaniem zwiedzanie winnic może być naprawdę ekscytującym pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.