kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 08-04-2022, 09:06
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Niedawno trafiłam na stronę z kokonami i mają też otulacz do fotelika dla niemowlaka https://babyly.pl/kategoria/otulacz-kocyk-do-fotelika/ . Świetna sprawa, daje maluchowi mu poczucie bezpieczeństwa, no i wygody. Warte uwagi. Kupowaliście taki produkt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 08-04-2022, 10:09
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Czy zastanawialiście się obserwując swoje dzieci, jak będą wyglądać za parę lat, czy odżywianie, jakie im serwujecie nie sprawi im krzywdy, doprowadzi do nadwagi? Patrząc na moją dorosłą już córkę, ze skłonnościami do otyłości, starałam się wprowadzać do pożywienia lekkie potrawy. Niestety to niewiele pomogło, dziś walczy z otyłością, wkłada w to wiele pracy. A po prostu trzeba było wtedy skorzystać z pomocy firmy takiej jak ta, zamówić warsztaty dietetyczne - Dziecięca Akademia Dietetyczna https://dzieciecaakademiadietetyczna...ne-dla-dzieci/

Ostatnio edytowane przez Gourmet : 08-04-2022 o 10:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 08-04-2022, 23:08
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 195
Domyślnie

Oczywiście wózek w wyprawce gra pierwsze skrzypce. Ja poświęciłam mnóstwo czasu na wybranie odpowiedniego i ostatecznie zdecydowałam się na Euro-Cart Flex, bo nadaje się do każdej nawierzchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 10-04-2022, 19:59
kiciakowa kiciakowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 204
Domyślnie

Jeśli chodzi o jakieś rzeczy w stylu śpiworków, czy pajacyków dla maluszków, to polecam markę sofija. To popularna marka która ma bardzo dobrą jakość - warto mieć to w pamięci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 10-04-2022, 22:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

ja z mojej strony mogę wam tylko podrzucić jeszcze link do strony https://mamaija.pl/foteliki-samochod...owe-15-36.html w której znajdziecie wszystko w temacie wyprawki dla dziecka, moim zdaniem jedno z lepszych miejsc a takie zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 30-08-2022, 19:43
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Moim zdaniem przez tego takiej wyprawki idealnie sprawdziłoby się również mleko modyfikowane. Z tego co wiem, to można je dostać w całkiem atrakcyjnej cenie na stronie sklepu https://www.bee.pl/11250-pieluchy-je...owe-dla-dzieci więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to myślę że warto sobie tam zerknąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 01-09-2022, 21:12
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Z ceba baby zamawiałam sobie dla córci kilka fajnych rzeczy jak choćby kocyki czy ręczniczki. Super wykonanie, śliczny design no i jakościowo rzeczy są super, materiał rewelacja- nic się nie mechaci ani nie pruje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 09-09-2022, 10:17
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

U mnie widzicie problem jest taki, że mimo wszystko sporo o tym myślę i mam wrażenie, że jednak powinnam się nad tym mocno zastanowić. Bo często mam katar, ale problemem jest też sucha śluzówka nosa. Dlatego sprawdzam coś takiego jak nawilżenie nosa domowe sposoby . Znacie jakieś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 26-09-2022, 05:34
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Mamy sezon przeziębień, więc nie zapominajcie o aspiatorach i nebulizatorach. Jak wejdziecie na stronę https://helpmedi.com.pl/kategoria-pr...aza-i-dziecko/ to znajdziecie dobre i sprawdzone produkty, z których na pewno będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 28-09-2022, 19:12
grazka grazka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 3
Domyślnie Wyprawka dla dziecka

Jeżeli szukasz jakiś ręczniczków czy kocyków to ja polecam zajrzeć na stronę Ceba Baby. Zaopatrzyłam się u nich w te rzeczy i ręczniki super chłoną wodę, a kocyki są miękkie, nie podrażniają skóry dziecka i nic się nie dzieje po praniu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.