kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-04-2015, 08:51
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Dla kogo rower szosowy?

Chcemy zacząć całą rodziną spędzać czas bardziej aktywnie i zastanawiamy się nad zakupem nowych rowerów.
Czy szosówki będą dobrym wyborem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-04-2015, 18:02
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Myślę, że akurat rower szosowy będzie raczej dla bardziej zaawansowanych kolarzy, którzy planują jeździć raczej po drogach utwardzonych, szosach właśnie
Obejrzyj sobie tutaj szosowe markowe rowery. Są dość drogie, dlatego jeśli dopiero planujecie zabrać się za kolarstwo i to tak całą rodziną, lepiej będzie na początek kupić nieco mniej wymagający rower, za to coś bardziej uniwersalnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-05-2015, 07:52
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Też mi sie wydaje, że do takich wypraw rodzinnych to nie trzeba zaraz kupować
zawodowej szosówki, która i sporo kosztuje i też wymaga pewnych umiejetności
Poszperaj sobie też w sklepie agasport.pl - mają tam duży wybór rowerów to raz, a dwa można do nich napisać albo zadzwonić i zwyczajnie wypytać o takie szczegóły jak wybór roweru i dopasowanie go czy do Ciebie, czy również do innych członków rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-05-2015, 12:09
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A ja wolę miejskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-06-2018, 08:40
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja jestem prawdziwym maniakiem rowerowego szaleństwa, Chciałbym kiedyś dosiąść ten model perfekcji https://portal.bikeworld.pl/artykul/...i_i_lefty_ocho Jest to co prawda rower typowo wyścigowy, ale wiele czytałem o jego poprzedniku i bardzo zainteresował mnie jego temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-06-2018, 19:47
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

A powiedzcie mi czy ktoś z Was ma rower elektryczny? Ja własnie zastanawiam się nad zakupem takiego roweru trekkingowego. Upatrzyłam sobie rower z oferty sklepu https://sklep.geobike.com.pl/pol_m_R...ngowe-156.html . Jak myślicie - warto? Taki rower sporo kosztuje więc za nim się zdecyduję chciałbym poznać opinie osób, które go posiadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2021, 19:38
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 345
Domyślnie

A skoro już jesteśmy przy temacie rowerów, to czy są tutaj jakieś osoby, które zimą nie rezygnują z tego sportu? Ja na przykład bardzo lubię jeździć rowerem również w te chłodniejsze dni. Specjalna bielizna termoaktywna na rower sprawia, że jest mi całkiem ciepło i się nie przeziębiam. Warto się według mnie zaopatrzyć w chociaż jeden komplet takiej bielizny, jeśli również lubicie uprawiać sport zimą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-01-2022, 12:02
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

Jak mowa o rowerach to mnie ostatnio zainteresowały rowery elektryczne. Myślę czy takiego sobie nie zakupić. Myślę, że ciekawą opcją mogą być rowery z https://www.bikesalon.pl/wszystkie-rowery-elektryczne. Prezentują się bardzo ciekawie według mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-01-2022, 10:41
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

No szosowe to są takie bardziej zaawansowane, myślę, że dla dzieci nie będą odpowiednie, ale jak chcesz. My z mężem sobie właśnie takie rowery kupiliśmy i one są fantastyczne na bardzo długie, wymagające trasy. Kupiliśmy je online w sklepie internetowym firmy Bike Multi Sport: https://bmsbike.com/pol_m_Rowery_Row...osowe-632.html One mają bardzo fajny, ergonomiczny kształt, są dostępne w korzystnych cenach. Jeżeli szukacie dobrych rowerów, to takie i wiele innych rodzajów oraz ich modeli znajdziecie właśnie w tym sklepie, oferują również akcesoria rowerowe, polecam gorąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2022, 07:36
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

A moim zdaniem będą ok. Dużo dobrego o tych rowerach słyszałam. Rowery szosowe są łatwe w serwisowaniu, funkcjonalne, trwałe i niezawodne. A wybór jest spory. Tu na przykład https://www.greenbike.pl/rowery-szosowe-c-17.html . Także każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.