kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-08-2022, 16:36
Maximilian3522 Mężczyzna Maximilian3522 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 1
Domyślnie zdrowa żywność

Witam, nie masz pojęcia, która żywność jest warta uwagi? Uważam, że żywność ekologiczna jest warta uwagi, ponieważ nie zawiera żadnych dodatkowych substancji. Słyszeliście w ogóle o takim rodzaju żywności?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-09-2022, 14:08
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Moim zdaniem, jeżeli chcielibyście zakupić sobie jakieś ciekawe zdrowe produkty dla siebie lub swoich bliskich, to koniecznie zerknijcie sobie w wolnej chwili na stronę tego sklepu https://www.bee.pl/12095-erytrytol. Mają tam naprawdę szeroki wybór i przystępne ceny, więc myślę że nie będziecie żałować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-12-2022, 14:25
schaefer.rosemarie's Avatar
schaefer.rosemarie schaefer.rosemarie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Zdrowie jest dla mnie bardzo ważne, przez co na co dzień staram się dbać o swoją dietę. Często wzbogacam swoje codzienne menu w tzw. "superfoods". Superfoods to nic innego, jak naturalna i nieprzetworzona żywność, która ma różne właściwości prozdrowotne. Ostatnio odkryłam miechunkę suszoną - https://go4taste.pl/miechunka-suszona-peruwianska.html. Ma ona wiele ciekawych właściwości. Podobno wspomaga wzrok i zwieksza sprawność intelektualną. To chyba coś dla mnie, bo sama noszę okulary i mam wadę wzroku! Próbowaliście kiedyś owocy miechunki? Jak jeść taką miechunkę suszoną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-08-2023, 13:27
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Warto mieć także jeden sprawdzony sklep spożywczy online w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i różnorodność propozycji również jeśli chodzi o świeże produkty, jak warzywa i owoce https://e-spar.com.pl/kategoria/owoce/692 możesz sprawdzić dostępne propozycje i przekonać się co tam możesz kupić dla siebie i co również ważne z szybką dostawą prosto do domu. Dlatego warto się przekonać zaoszczędzić czas i zadbać o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-09-2023, 17:08
datom4 Mężczyzna datom4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 4
Domyślnie

Top-Fruit Sp z o.o. to firma, która stawia na jakość i świeżość w sprzedaży warzyw i owoców. Siedziba mieści się w malowniczym Dobiecinie, przy ul. Dobiecin 4 (05-640). Oferta to prawdziwa uczta dla smakoszy, a pasja do natury jest widoczna w każdym produkcie. Jeśli szukasz zdrowych i pysznych warzyw i owoców, sprawdź sklep stacjonarny lub skorzystaj z wygodnych zakupów online na www.odsadu-dostolu.pl. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z pod adresem: biuro@odsadu-dostolu.pl lub numerem telefonu: 695992002
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-09-2023, 09:55
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

To ja zostawię namiar na https://ouritsumatcha.pl/ . Można u nich kupić organiczną japońską matchę. Antyoksydanty w matcha pomagają w zachowaniu zdrowej i promiennej skóry. Poza tym matcha zawiera naturalną kofeinę, która dostarcza energii bez nagłego spadku poziomu energii. Generalnie ma pozytywny wpływ na zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-09-2023, 10:05
yondricka's Avatar
yondricka yondricka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że taka żywność jest bardzo zdrowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-09-2023, 15:04
rkautzer's Avatar
rkautzer rkautzer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 11
Domyślnie

Codziennie staram się gotować zdrowo dla całej swojej rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-09-2023, 18:33
lukas3 lukas3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 1
Domyślnie

Każdy ma swoje racje, warto to szanować. Różnorodność opinii jest cenna w dyskusjach.
__________________
producent opakowań kartonowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-10-2023, 22:51
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Koniecznie sprawdź zakładkę zdrowa żywność w sklepie https://www.idelikatesy24.pl/ a niedługo tasti.pl , na pewno znajdziesz tam idealne dla siebie produkty spożywcze. W sklepie można zamówić wiele produktów używanych w kuchni śródziemnomorskiej a nie od dziś wiadomo, że to jedna z najzdrowszych diet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.