kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-02-2017, 23:23
krycha krycha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 22
Domyślnie

Najlepszym rozwiązaniem jest biała zastawa stołowa. Zawsze można coś dosztukować, albo dokupić gdy potrzebujemy większej ilości. Do białej zastawy można dobrać wszystko. Ja mam białą zastawę i dokupiłam do niej kolorowe dodatki, które zmieniam w zależności od nastroju i mam zawsze pięknie zastawiony stół. Dużo kuchennych dodatków mam od wmf. Piękne i przydatne akcesoria kuchenne, garnki, brytfanki. Staram się wybierać wszystko najwyższej jakości, bo dzięki temu wszystko mam już od lat i pewnie długo jeszcze mi posłuży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 02-03-2017, 18:07
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Najlepiej chyba zaopatrywac się we wszystko przez internet. Znajdziesz tam praktycznie wszystko bez wychodzenia z domu. Ja ostatnio trafiłam na http://ogrzewacze.dafi.pl/ i chyba zdecyduję się na ogrzewacze podumywalkowe. To bardzo energooszczędne i bezpieczne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 03-03-2017, 12:31
mruk mruk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 5
Domyślnie

Na pewno wszystko znajdziesz w sklepach z AGD. Możesz tam kupić sprzęt jaki tylko sobie wymarzysz. Poczytaj w internecie i wybierz najlepsze.
__________________
https://polskikoszyk.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-03-2017, 12:01
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Powiem tak, ja ostatnio doradzałam jeszcze swojej przyjaciółce, kupiła noże i garnki stalowe zwillinga, a resztą sprzętów, czyli patelnie grillowe i do tego garnki od ceramicznych, przez granitowe, indukcyjne i miedziane wzięła z ballarini. Jest mega zadowolona. zwilling.pl i ballarini.pl, stamtąd można brać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-10-2017, 14:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Wydaje mi się, że najlepiej szukać tego typu akcesoriów w internecie. W sklepach internetowych można kupić dosłownie wszystko. Ostatnio widziałam piękną porcelanę marki Krasilnikoff: https://homeandpassion.pl/marki/krasilnikoff. Myślę, że nadadzą kuchni ciekawego charakteru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-10-2017, 12:57
zielonalania Mężczyzna zielonalania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio kupowałem meble do kuchni na bazarze i było spoko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 28-10-2017, 11:49
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

ja w tej chwili wlasciwie wszystko zamawiam przez internet. to bardzo duza oszczednosc czasu no i mozna przejrzec duzo wiecej asortymentu i porownac ceny. nawet nie wiedzialam, a w salonie agaty maja bardzo rozbudowany dzial akcesoriow kuchennych. we wrzesniu kupilam na probe jakosci garnek do gotowania na parze - bardzo dobre wyszly pampuchy ;p a w tym tygodniu domowilam zestaw garnkow - solidny, komplet ze stali nierdzewenej https://www.agatameble.pl/akcesoria-...w-8-elementowy 8 dobrych garnkow roznej wielkosci w dodatku w spoko cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 24-07-2018, 14:02
superman Mężczyzna superman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 24
Domyślnie

Obecnie w sieci znajdziemy dużo sklepów z wyposażeniem kuchennym. Kupimy praktycznie wszystko począwszy od małych akcesoriów jak sokowirówki czy ekspresy do kawy, po duże meble i stół gastronomiczny ze stali nierdzewnej. Wszystko zależy od tego co potrzebujesz do kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-07-2018, 09:42
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

tutaj mają bardzo dobrej jakości meble https://www.furnival.pl/czarne-meble-do-salonu,25,art , czas wykonania usługi to 2 dni robocze, nie 4 tygodnie jak nam proponowali w innych firmach także jest to atut. Meble starannie wykonane, solidne. Prezentują się pięknie no i cena jest zadowalająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-06-2019, 07:02
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Skoro już mowa o sprzętach kuchennych, to czy ktoś z was kupował może garnki do gotowania szparagów ? Moje dzieci bardzo polubiły szparagi, a ja nie wiem jak je przyrządzać najlepiej. Myślę, że taki garnek sprawdziły się tutaj idealnie i znacznie ułatwił ten proces. Jestem ciekawa, czy wy szparagi gotujecie a może smażycie, pieczecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.