kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 16-08-2017, 00:19
Kokosowy12 Mężczyzna Kokosowy12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moje zdrowe odżywianie się polega na wszelkiego rodzaju koktajlach owocowo warzywnych. W gazetce lidla sa dobrej jakości blendery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 17-08-2017, 13:49
Bejbi Bejbi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 4
Domyślnie

To kwestia też zmiany przyzwyczajeń odnośnie samego przyrządzania produktów, bez smażenia szczególnie na głębokim tłuszczu, picia słodkich napojów itd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 18-08-2017, 10:18
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, później już się człowiek przyzwyczaja do zdrowego odżywiania. Ja się strasznie męczyłam na początku a teraz lubię jeść zdrowo. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem dużego opakowania nasion chia z http://marketbio.pl/category/nasiona...i-hiszpanskiej Do koktajli i soków będzie jak znalazł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 07-09-2017, 13:10
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A próbowaliście owoców morza? Ja lubię https://www.frisco.pl/pid,95151/n,fr...ba/stn,product Są zdrowe, szybkie w przygotowaniu, wystarczy parę minut. Smakują też świetnie na surowo z paroma kroplami cytryny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-09-2017, 02:06
WscieklyPies WscieklyPies is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

A skąd zamawiasz? Ja swoje produkty zamawiam ze sklepu Zakręcony Słoik. Słyszałaś o nim? Ostatnio nawet zamówiłam z ich strony miód bo potrzebowałam do jego przepisu i jest naprawdę rewelacyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 10-09-2017, 18:09
EwaNaScenie EwaNaScenie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja staram się wybierać zdrowe produkty, najlepiej ekologiczne albo chociaż takie, których znam źródło pochodzenia. Dania przygotowuję sama i nigdy nie kupuje gotowych i wysoko przetworzonych potraw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 12-09-2017, 00:32
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja postawilam na diete od dietetyka. Od jakiegos czasu juz stosuje diete od https://dietqueen.pl/poradnia-dietetyczna/ i powoli i zdrowo ucze sie jak powinnam sie racjonalnie odzywiac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 12-09-2017, 19:28
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Sama jakoś nie mogłam się zmobilizować do zdrowego odżywiania więc skorzystałam z WygodnejDiety. Teraz to oni dbają o moje posiłki, pilnują żeby były zdrowe, fit, smaczne, świeże i przede wszystkim syte Wszystko sprawdza się idealnie jak na razie więc zostanę z nimi na dłużej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 13-09-2017, 19:30
karollinn441 karollinn441 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie

Super, zdrowe odżywianie się jest teraz w modzie !
__________________
http://liposukcja.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 14-09-2017, 10:58
Patulinka Patulinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 26
Domyślnie

Wszyscy mówią, że należy jeść dużo pełnoziarnistych zbóż, kasz, ciemnego pieczywa ale nie można zapominać o zdrowych tłuszczach! 3 łyżki oleju kokosowego dziennie pozwolą nam nawet schudnąć! Dużo wartości odżywczych mają także orzechy, moje ulubione to nerkowce bogate m.in. w selen, niestety drogie ;/ teraz widzę że są na promocji w gazetce Piotra i Pawła także polecam wszystkim się zaopatrzyć. Oprócz tego oczywiście białko czyli jajka, dużo się mówi o tym że nie powinno się jeść ich często, bo szkodliwy cholesterol bo hormony, ja osobiście uważam, że należy jeść 2-3 jajka dziennie, najlepiej z płynnym zółtkiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.