kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-02-2022, 22:17
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Mój ulubiony Salon fryzjerski Poznań to salon pana Piotra Sierpinskiego. Chodzę do niego od dawna i zawsze jestem zadowolona z efektu. Włosy dzięki niemu mam silne, błyszczące i dobrze się układają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 04-03-2022, 18:07
ddicki's Avatar
ddicki ddicki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 3
Domyślnie

Jakie fryzury są teraz najmodniejsze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 06-03-2022, 21:15
kiara91 kiara91 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 75
Domyślnie

Mi marzy się karmelowy blond na głowie - https://topavanti.pl/karmelowy-blond/ Od kilku lat farbuję się na rudo ale szczerze mam dość tego koloru. Jest bardzo trudny w pielęgnacji, szybko się spłukuje a włosy się niszczą. Czas najwyższy na zmiany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-03-2022, 13:50
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 526
Domyślnie

Powiem Wam, że kosmetyki Inoar Doctor są świetne do codziennej pielęgnacji włosów! Polecam sprawdzić! Używam tej serii po keratynowym prostowaniu włosów i została mi polecona przez fryzjera. Bardzo fajnie podtrzymuje efekt lśniących włosów. Włosy wyglądają super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-03-2022, 16:44
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

W jaki sposób dokonujecie zapisów do fryzjera? Ja, natknęłam się ostatnio na fajną aplikację, która to umożliwia: https://play.google.com/store/apps/d...jeanlouisdavid - za jej pośrednictwem można również dokonać zakupu kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 26-03-2022, 19:19
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Orientujecie się może jakie są ceny we Wrocławiu męskiego fryzjera? Szukam dla mojego znajomego sprawdzonego specjalisty w strzyżeniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-04-2022, 17:07
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 478
Domyślnie

Dobry fryzjer to nie wszystko. Tak naprawdę fryzjer nadaje nam kształt fryzury, ale to my musimy w domu zadbać o dobrą pielęgnację włosa. Osobiście uważam, że drogeryjne produkty do włosów nie są aż tak dobre i nie dbają o strukturę włosa. Ja od pewnego czasu dbam o włosy produktami fryzjerskimi, które można spotkać w salonach fryzjerskich. Tutaj można takie produkty znaleźć i kupić w dobrej cenie https://hair-shop.pl/pl/producers/lo...308137276.html .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 24-04-2022, 14:22
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 502
Domyślnie

A znacie już aplikację https://play.google.com/store/apps/d...jeanlouisdavid Z jej pomocą znajdziecie dobry salon w swojej okolicy, zarezerwujecie wizytę i kupicie świetne produkty do włosów. Bardzo dobrze mi się sprawdza. Wszystko w jednym miejscu łatwo i szybko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-06-2022, 16:21
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

mieszkam w Warszawie i chodzę tu do Magii Blondu, salon znajduje się na Sarmackiej. Zawsze wychodzę zadowolona, włosy się świetnie układają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 26-06-2022, 22:35
Ballandyna33 Ballandyna33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał batatka
mieszkam w Warszawie i chodzę tu do Magii Blondu, salon znajduje się na Sarmackiej. Zawsze wychodzę zadowolona, włosy się świetnie układają.
Mam tak samo, z Magii Blondu wychodzę zadowolona i zachwycona, nie znam lepszego salonu fryzjerskiego w Wwa :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.