kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-09-2016, 16:55
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie Neon jako pomysł na reklamę?

Myślicie, że to się sprawdzi? Czy ktoś testował takie rozwiązanie w praktyce?
Ostatnio szukałam jakieś mniej typowego pomysłu na reklamę i poważnie się nad tym zastanawiam.
Zainspirował mnie neon RWE: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg...-ZDJECIA-.html . Chyba każdy mieszkaniec stolicy go kojarzy. A swoją drogą już niedługo będzie nieaktualny, bo RWE zmienia nazwę na Innogy.
W każdym razie neon na pewno zwraca uwagę, a przecież o to chodzi w każdej skutecznej reklamie.
Co myślicie? Dobra opcja, czy kombinować jakoś inaczej?
No i najważniejsze - czy w przypadku mniejszych firm taka reklama też się sprawdza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-07-2019, 12:24
Joszeba Joszeba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Neony zawsze sprawdzały się w reklamie. Teraz jest nawet powrót do dawnego wzornictwa z czasów PRL-u. W Poznaniu jest teraz moda by zamawiać neony wykonywane na podstawie dawnych fotografii. Takie neony pojawiły się już na kinach Wilda i Muza, a także przy wejściu na plażę nad jeziorem Strzeszyńskim. Jednak największym wydarzeniem było uruchomienie dużego neonu z napisem WOLNOŚĆ na poznańskim Placu Wolności. Również w Łodzi odnotowano wyraźny wzrost zamówień na neony. Najbardziej znana w tej branży jest Fabryka Reklamy fabrykareklamy.pro .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-07-2019, 13:49
Multum Multum is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Teraz neony są strasznie modne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-07-2019, 14:12
wiercipietka wiercipietka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

A słyszeliście o czymś takim jak ślepota banerowa? Już się nie widzi takich rzeczy, bo jest ich za dużo. I nie ma znaczenia, czy obkleisz pół miasta bilbordami czy wykupisz jakiś ekran. Ludzie po powrocie do domów i tak nie będą pamiętać, że widzieli twoją reklamę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-07-2019, 10:13
Ewelinka Ewelinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 51
Domyślnie

Moim zdaniem super, ale nie każdego stać. Przy niższym budżecie stawiałabym raczej na gadżety reklamowe. Ostatnio kupiłam takie https://adpensite.pl/dlugopisy-z-nad...-pen-elle.html długopisy reklamowe LECCE PEN ELLE i jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Jak tylko się skończą na pewno zamówię więcej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-01-2024, 12:12
xlind's Avatar
xlind xlind is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Miasto: Ciemne
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem neony to świetny pomysł na reklamę. Nie dość, że obecnie są one bardzo modne, to w dodatku klienci często się z nimi fotografują. Neonowe znaki są szczególnie popularne w dziedzinie gastronomii, rozrywki nocnej, sklepów oraz różnych usług, gdzie ich jaskrawe światło może przyciągnąć uwagę klientów nawet w nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-02-2024, 12:59
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

W obecnych czasach reklama online jest nieodłącznym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Ja postanowiłem zadbać o atrakcyjność moich postów na social media, korzystając z usług agencji interaktywnej https://www.lartweb.pl/produkt/grafiki-na-posty/ Ich profesjonalne podejście oraz wysoka jakość grafik przekłada się na zwiększony zasięg i większe zaangażowanie użytkowników. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie odnieść sukces w świecie internetowej reklamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary Wczoraj, 15:39
Kamil92 Kamil92 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 57
Domyślnie

Również uważam, że neon to świetny sposób na reklamę. Ale moim zdaniem warto też pamiętać, że w reklamę warto inwestować wtedy, kiedy wszystko w firmie jest już poukładane od strony zaplecza technicznego itd. Mam na myśli kwestie opakowań, o których przeczytacie więcej na stronie https://green7.pl/prowadzisz-sklep-e...czne-pakowanie i wielu innych takich rzeczach. Warto o to zadbać w pierwszej kolejności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.