kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 20-03-2015, 12:11
michala88 michala88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Witek co Ty mówisz jakie uzupełnianie baz danych ? Akurat jestem trochę związana z branża IT i tą sprawę załatwiają pracownicy na miejscu tacy typowi ; ) jeśli o mnie chodzi to po prostu myślę, że dodatkowo można coś uszyć albo upiec - zaproponować komuś swoje ciasto na jakieś wesele czy komunie celować w usługi miłe Panie i Panowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 21-03-2015, 16:45
martAa martAa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Mam za dużo pracy w tygodniu by sobie pozwolić na to dorabianie..: ( dobre sposoby podajecie ale u mnie dzień wygląda tak, że cały czas mam wypełniony grafik a teraz jeszcze dodatkowo mam dziecko takie malutkie to i na niego muszę znaleźć jakoś czas i wszystkiego nie można i tak mieć na raz bo co za dużo to niezdrowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 23-03-2015, 10:22
sarenka sarenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli jednak ktoś ma lekka pracę i w niej się nudzi to powinien właśnie no nie wiem sobie jakoś dorabiać w taki sposób, że po prostu akurat czasem coś tak będzie szyło lub będzie dorywczo krawcową to chyba może być okej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 23-03-2015, 20:45
afrodytka afrodytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 12
Domyślnie

Moim zdaniem warto poszukac jakieś pracy dodatkowe, np. na weekendy. Jest sporo tego typu ogłoszeń, sama znalazłam kilka ciekawych ofert, m.in. w tym portalu z ofertami pracy https://praca.znajdzto.pl/

Druga opcja to po prostu spróbować w wolnych chwilach się dokształcać, tak aby być atrakcyjniejszym na rynku pracy i po prostu później znaleźć lepszą stałą pracę. Dzisiaj możliwości jest naprawdę wiele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-03-2015, 13:59
xeniaaa xeniaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Nie znałam nawet tej strony ale akurat ja nie chciałbym dorabiać nawet za dobrą stawkę w weekend bo to dla mnie tylko i wyłącznie taki odpoczynek : ) ja to akurat bardzo lubię sobie dorobić w taki sposób, że u mnie w pracy sobie biorę więcej godzin (robię nadgodziny) zamiast na taśmie pracować te 8 godzin czasem biorę 10 : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 05-04-2015, 22:04
paulinqa1990 paulinqa1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 24
Domyślnie

Są różne formy zarabiania przez internet! Musisz tylko poszukać i odkryć to co Ci się najbardziej podoba. Pamiętaj nic na siłę bo będzie Ci ciężko. Może zerknij sobie na http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/ i zobacz jak w 2014r. ludzie zarabiali i na czym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 07-04-2015, 18:39
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

No tak ale to są tylko statystyki przecież : ) ja bym chciała się dowiedzieć od forumowiczów tutaj w jaki wy to sposób sobie dorabiacie? Bo ja bym dorywczej pracy potrzebowała bo teraz niestety pracuję na pół etatu i taka mała kasa nie zawsze u nas wystarcza w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 08-04-2015, 12:19
malyna malyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

To poszukaj coś może w stylu księgowa dorywczo czy coś takiego w tym kierunku co się czujesz jakaś taka mocna i to powinno Ci zdecydowanie wystarczyć do wszystkiego ; )) bo jak ja chciałam sobie dorobić to dodatkowo uczyłam innych języka angielskiego. Sama była w Anglii i dla mnie nie było problemu z tą nauką języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 08-04-2015, 14:52
brzur brzur is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 4
Domyślnie

w internecie często można sobie dorobić na pośrednictwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 09-04-2015, 13:45
berna77 berna77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Możesz coś konkretniej o tym powiedzieć? Bo ja to słyszałam jak tak przejrzałam to forum i też inne, że bardzo ok mozna sobie dorobić po prostu no wiecie na jakimś pisaniu blogów czy też po prostu na pisaniu jako copywriterka ; )) chociaż tutaj często jest takie jedno wymaganie, że trzeba mieć skończone studia dziennikarskie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.