kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 06-02-2015, 13:17
ExtraPierre75 ExtraPierre75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

Jak imprezka to wiadomo, że jakieś drinki : ) Chyba najlepszy wybór albo też czysta bo po prostu niektórzy nie lubią tych kolorowych rzeczy ( w większości chodzi tutaj o facetów) jednak ja bardzo lubię pić taką mocną herbatę u mnie w domu ją sobie nazywam siekieros hihi W ogóle jej nie słodzę i po prostu piję taka jak jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-02-2015, 18:09
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

U mnie na pierwszym miejscu jest kawa
Nie wyobrażam sobie bez niej dnia.
Najlepiej jeśli jest mocna i parzona w ekspresie. Aktualnie przeglądam ekspresy ciśnieniowe, bo mój stary niestety trochę szwankuje i niedługo pewnie będę musiała zainwestować w nowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-02-2015, 08:47
Lola Lola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Nie lubię kawy bo po prostu na mnie słabo działa i jakoś mi nie podchodzi. Jeśli jeszcze za czasów studenckich miałam sesję to wszystkie koleżanki w akademiku ją piły litrami ale ja właśnie nie z tego powodu, ze po prostu zasypiałam w książkach z nią. Zdecydowanie bardziej lubię coś takiego jak herbatę, która jest lepsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 12-03-2015, 18:27
malwa85 malwa85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja zawsze tylko piję herbatkę : ) nie lubię jakoś innych napojów i jakoś nie wierzę w to, że po prostu trzeba pić akurat tyle litrów wody dziennie jak 1,5 l ..mój znajomy pije i nic jakoś nie widzi dobrych efektów przez to właśnie, że piję ; ) zdecydowanie po prostu no nie wiem najlepiej jest no nie wiem pić herbatę w upały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-03-2015, 10:39
Lojka Lojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja bardzo lubię pić wodę ale taką źródlaną ; ) codziennie staram się wypić tak przynajmniej z 1 litr takiej wody tylko po to żebym była odpowiednio nawodniona : ) jeśli o mnie chodzi to ja też bardzo lubię pić kawę ale najbardziej to taką czarną siekierę z tego powodu, że ona mnie mocno pobudza do działania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 31-03-2015, 17:01
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

bez kawy nie wyobrażam sobie życia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 02-04-2015, 13:23
Karonita Karonita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja to właśnie nie lubię jakoś pić kawy..Ona u mnie jakoś zdecydowanie inaczej działa właśnie bardziej w taki sposób iż po prostu no wiecie usypia mnie trochę niestety i nie jest to aż takie dobre przecież..Ja wolę zdecydowanie herbatkę, tak herbatkę w dodatku malinową..PYCHA < 33
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-04-2015, 14:47
pandzia pandzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Malinowa to fakt bardzo dobra herbatka i się super ją pije przecież ; )jeśli chodzi o mnie to tak to wygląda, że ja bardzo lubię no wiecie pić sobie coś takiego jak herbatka zielona. Ona mnie bardzo mocno uspokaja i po prostu wtedy czuję się jakoś taka bardziej ożywiona ; )) jest to dla mnie takie super świetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 06-05-2015, 21:50
klara345 klara345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

Pino Grigio czerwone wino prosto z Włoskich winnic...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 07-05-2015, 09:01
Remer Mężczyzna Remer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 3
Domyślnie

Co lubię pić: dobre mineralizowane wody, raz dziennie dobra świeżo mielona kawa a w weekendy piwa regionalne. Pycha. A przy kawie oczywiście czekoladka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.