kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 07-06-2019, 10:55
Baszada Baszada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mi bardzo podobają się tatuaże i właśnie postanowiłam, że rozejrzę się za ofertą dobrego studia tatuażu. Moją uwagę przykuła oferta ze strony: https://www.sztormtattoo.pl/ to studio Sztorm sp. Z o.o. z siedzibą pod adresem: Ul. Cypriana Kamila Norwida 13/U1, 80-280 Gdańsk. Znajoma podesłała mi również ich nr kontaktowy: +48 730 340 190 Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 25-06-2019, 17:59
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Tatuaże można zrobić teraz bardzo szybko i znalezienie tatuażysty to nie problem. Widziałam, że tutaj w tym studio https://www.skytattoo.net/studio-salon-tatuazu-pila/ robią tatuaże. Można mieć teraz kolorowe i czarne. Stało się to modne, więc nic dziwnego, że tyle osób je ma. Zdecydowanie nowocześniej wygląda się jak ma się tatuaż. Niektórzy całe ręce czy nogi tatuują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-07-2019, 05:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

No pewnie, ze tak, sama mam kilka To rzeczywiście wciąga i uzależnia, dobrze to wiedzieć zanim się zacznie Jeśli chodzi o sprawdzone studio to szczerze polecam warszawskie JAH LOVE TATTOO https://www.facebook.com/studio.tatu...attoo/?fref=ts. Fajny klimat, super ludzie i cudowne tatuaże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 05-09-2019, 21:11
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Uwielbiam! Mam kilka tatuaży i planuję kolejne. Jeśli zdecydujesz się na tatuaż pamiętaj, że najważniejsze jest dbanie o tatuaż. Musisz zaopatrzyć się w odpowiedni środek do pielęgnacji na początku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 29-01-2020, 12:12
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

ja też lubie mam co prawda tylko 2 ( też robione w Jah Love Tattoo w Warszawie) ale może w przyszłości jeszcze się na jakiś skusze grunt to dobrze przemysleć to jaki chcemy motyw, to w końcu ,,pamiątka" na całe życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 20-05-2022, 11:52
domi.nika domi.nika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 293
Domyślnie

ja lubie tatuaze ale boje sie je zrobic, za to mój brat ma mnóstwo tatuaży to absolutny fan!


______________
https://www.firmyw1miejscu.pl/studio...olnych-wzorow/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 25-05-2022, 09:54
kasia.malat kasia.malat is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 33
Domyślnie

Ja jestem fanką, mam ich już sporo i bardzo polecam studio "Kos Tattoo" we Wrocławiu. Coxie, która wykonywała prawie wszystkie moje tatuaże to przesympatyczna i bardzo profesjonalna babka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 26-05-2022, 07:01
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

jak tatuaż jest dbale wykonany z pełną precyzją, dokładnością na każdy detal - to tak... Taki tatuaż mi się bardzo podoba. Ważne jest to, aby przede wszystkim wybrać się do sprawdzonego studia, który wykonana naprawdę dobrze na tatuaż. Chociażby tutaj warto wyróżnić Sky Tattoo , studio które jest niezawodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 27-05-2022, 09:22
bandyta30 Mężczyzna bandyta30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Choć żadnych nie mam to podobają mi się i chciałbym mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 07-07-2022, 12:17
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 535
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie 13 Tattoo Studio. Jeżeli chodzi o tatuaże to wykonywane są tutaj bardzo starannie, tym bardziej, że Tomasz Rybak posiada naprawdę wielkie doświadczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.