kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-01-2015, 09:35
EkoCherish77 EkoCherish77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Wszystko zależy od odpowiedniej organizacji i dobrego planowania czasu. Mam taką pracę, że niby nie mam czasu na gotowanie, ale jakimś cudem zawsze znajdę chwilę na stanie w kuchni. Bo lubię gotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-01-2015, 18:35
SONIA1307 SONIA1307 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

Ja też bardzo lubię gotować, no a przecież dla czegoś, co się lubi zawsze można trochę czasu wygospodarować. Gotuję wieczorami, gotuję w weekendy i mrożę co naszykowałam. I daję radę. Ze wszystkim można sobie jakoś poradzić, jak się ma odrobinę chęci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-02-2015, 14:44
cattwomen cattwomen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Po prostu jak chcecie mieć czas na gotowanie to musicie zapisać sobie gdzieś na kartce takie coś dzisiaj jest środa - to 1 godzina gotowania. I przystępujecie bardzo mocno i ostro właśnie do działania bez żadnych tam wymówek. Bo przecież każda kobieta powinna to umieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 06-02-2015, 07:15
emiliada emiliada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Tak zgadzam się z tym, że każda kobieta powinna dobrze umieć gotować oraz piec i tutaj co do tego nie mam żadnych wątpliwości : ) Po prostu zaplanujcie sobie wcześniej np. dzisiaj zrobię szarlotkę. Macie taki plan i działacie jak dzisiaj jest piątek to pod koniec tygodnia więcej czasu i wtedy realizujecie ten plan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-02-2015, 08:15
erykk555 erykk555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja umiem doskonale piec i gotować choć przy dwójce dzieci jest to ciężkie, ale powiedzcie jak wy w tym natłoku domowych obowiązków znajdujecie jeszcze czas dla siebie, ja czasami nie mam czasu nawet kiedy wlosow umyc,( czuje sie zaniedbana, brzydka, albo to depresja, albo wiosenne przesilenie jak wy sobie radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-02-2015, 12:55
nisia876 nisia876 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

To przez pogodę po prostu zacznij jakoś działać : ) nie możesz mieć takiego okropnego nastawienia złego. Moim zdaniem zdecydowanie głowa do góry to takie hasło dnia. Wiem, że dobrze jest po prostu zrobić sobie taki rachunek sumienia z całego dnia i np . dzisiaj piątek a ja znowu nie gotowałam to znaczy, że zawaliłam dzień itp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-02-2015, 09:24
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Moim zdaniem w natłoku codziennych obowiązków ciężko jest znaleźć czas na gotowanie. Dobrze jest więc skorzystać z pomocy partnera w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-03-2015, 19:33
perfekcyjnapani perfekcyjnapani is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Myślę, że najlepiej by było zacząć od znalezienia takich przepisów które nie zajmują wiele czasu a przy okazji gwarantują dobre i efektowne dania. Bo trzeba najzwyczajniej w świecie przyzwyczaić sie do stasnia nad garami w kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-03-2015, 20:57
Jenny Jenny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Napisać chociażby sobie na lodówce taką karteczkę gdzie umieści się informację np. taką - ucz się gotowania codziennie o 21 : ))jeśli to się uda wykonać to po prostu akurat tutaj będzie wszystko okej i zaznaczycie sobie plusa jak wam się nie uda to minusa i jakieś brzydkie na wasz temat sobie wpiszecie - taki mój system na znalezienie czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 17-03-2015, 13:18
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Ja mam taką pracę, że niestety nie mogę sobie zaplanować całego dnia...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.