kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-12-2017, 21:52
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie ginekolog

Szukam dobrego ginekologa w Limanowej, który jest sprawdzony i potrafi poprowadzić ciążę, myślałam o pani doktor Beacie Chołys Duszyńskiej, ktoś moze miał z do czynienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-02-2018, 21:37
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

W temacie ginekologa pojawia się również zawsze taki problem: w jakim wieku pierwsza wizyta u ginekologa? Jakie macie w tej kwestii zdania? Kiedy była Wasza pierwsza wizyta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-02-2018, 23:38
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Myślę ,że wiek ni gra tu dużej roli, po prostu jesli coś się dzieje lub macie obawy co do swojego ciała to warto pójść do zaufanego lekarza ginekologa. Ja zaufałam dr. med. Grzybowskiemu z Boramed https://www.boramed.pl/ który zajął się moją ciążą. Powiem Wam szczerze ,że to cudotwórca bo ja jestem straszna panikara a on zawsze zachowywał w takich sytuacjach spokój. Po prostu profesjonalista z ludzkim podejściem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-03-2018, 01:55
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

A powiedzcie mi co sądzicie o ofercie http://doktorginekolog.pl/ . Zależy mi na tym, bo zastanawiam się, czy to właśnie tam powinnam się zapisać. Możecie też polecić ginekologa jeśli mieszkacie w Trójmieście. Zależy mi też na czasie, bo już trochę zwlekam z tą wizytą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-07-2019, 10:10
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Dobry ginekolog to skarb, ja długo szukałam, ale w koncu znalazłam odpowiednią osobę i będe się tego lekarza trzymać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-08-2019, 14:23
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

JA sobie przez jakiś czas odpuściłam wizyty u ginekologa i jak się u niego pojawiłam po kilku latach to nie był on zadowolony. Bałam się także czy nic tam się u mnie nie podziało złego, no i cytologia i wynik - infekcja wirusem hpv. Naczytałam sie o tym i to był błąd bo już sobie wyobrażałam najgorsze. Ale jednak nie było tak źle jak myślałam bo na moje zmiany to mam zalecenie stosować żel papilocare i pojawić się za 6 miesięcy na kolejnej wizycie. A wy kobitki nie odkładajcie swojego zdrowia na później!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-09-2019, 08:21
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Ja długo szukałam dobrego ginekologa. Okazało się, że to wcale nie jest takie łatwe żeby znaleźć. Udało mi się z polecenia. Szybko mi przepisał antykoncepcję trafioną idealnie. Mam tu na myśli belarę, tabletki dwuskładnikowe. Biorę 21 dni i robię 7 dni przerwy. I teraz czuję się w pełni zabezpieczona, one są jedne z największą skutecznością określaną wskaźnikiem Pearla.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-09-2019, 21:19
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Witam,ostatnio dowiedziałam się,że mam narosl,ktora zagraza w przyszlosci mojej ciazy i bardzo zalezy mi na jej usunieciu w bezpieczny sposob. Co sądzicie o zabiegach laroskopowych? https://doktorginekolog.pl/zabiegi-l...-chirurgiczne/ Będę bardzo wdzięczna za opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-10-2019, 13:04
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Zabiegi wygląda ok, ceny są w miarę przystępne ale cieszę się że u mnie endometriozę udało się zahamować farmakologicznie http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-t...-endometriozy/ , od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjne i jest ok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-10-2019, 22:46
potocka's Avatar
potocka potocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 5
Domyślnie

Ja zawsze szukam opinii w internecie. Tego nigdy nie brakuje
__________________
Zapomnij o zasadach. Dziś wieczorem zapomnij o wszystkich szczegółach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.