kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-07-2018, 16:37
Dorian27 Mężczyzna Dorian27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie kredyt

Podobno kredyt gotowkowy a praca za granica nie mają na siebie żadnego wpływu i bez problemu otrzymam taki kredyt. Może ktoś z Was wie coś na ten temat i może mi powiedzieć o tym więcej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-07-2018, 11:30
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

jeśli praca za granica jest legalna to chyba normalne, ja zawsze w sprawie kredytów radze się eksperta finansowego http://www.michal-mazur.pl/kredyty-g...e-czestochowa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-07-2018, 18:38
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

W przypadku konieczności wzięcia kredytu najlepiej po prostu umówić się lub zadzwonić do daradcy finansowego (np. kredyt123 opinie), który powie jaka jest Wasza zdolność kredytowa i na jaki kredyt możecie sobie pozwolić. Dowiecie się wszystkiego na temat oprocentowania oraz wysokości rat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-07-2018, 20:15
igga igga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że nie ma żadnych przeciwwskazań no ale niestety nie mam doświadczenia w tym temacie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-07-2018, 22:41
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

Jeśli praca jest legalna to nie powinno być problemu. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Bank pobiera tylko prowizję która zależy od ilości rat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-07-2018, 09:54
NuCore's Avatar
NuCore NuCore is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie bardzo interesujące porady odnośnie kredytów można znaleźć na stronie https://www.pozabanki.com.pl/ Zresztą spójrzcie sobie sami na te interesujące propozycje
__________________
W życiu nie chodzi o odnalezienie siebie. W życiu chodzi o wykreowanie siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-08-2018, 10:39
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Na pewno trzeba się zastanowić ile będziesz chciał pożyczyć. Możliwe, że zamiast kredytów warto przejrzeć pożyczki nowy sącz. Taką pożyczke otrzymasz znacznie szybciej, aniżeli kredyt. Oferta jest na tyle szeroka i atrakcyjna, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-08-2018, 18:11
Palucha Palucha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Sama zaciągnęłam pożyczkę prywatną, gdy byłam zmuszona odejść od męża. Pieniądze udało mi się pożyczyć, dzięki https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/po...watne-od-reki/ gdzie miło zostałam potraktowana. Uwolniłam się od mojego męża i jestem wolną kobietą, bez tych pieniędzy chyba by mi się nie udało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-08-2018, 16:14
katgie katgie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie

Mi również wydaje się, że to nie ma większego wpływu :P Ważne po prostu żebyś spłacał go zawsze na czas
__________________
bluzup.com - bluzy szkolne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-08-2018, 05:43
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Ja brałam kredyt od Kredyt1000. Dostałam taką kwotę jaką chciałam, a nie potrzebowałam do tego własnego samochodu. Również w Kredyt1000 nie sprawdzają nikogo w bazach itp. Bez jakichkolwiek pytań, a podjęli decyzję prawie że od razu. Tego samego dnia wysłali mi te 4 tysiące, więc jestem bardzo zadowolona. No i też mają fajną stronę, bardzo przejrzystą z kalkulatorem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.