kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-11-2017, 19:47
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Teraz jest dobry moment na depilację laserową?

Czy to prawda, że takie zabiegi najlepiej wykonywać właśnie w takich okolicach jesieni i zimy?
Podobno nie można się w trakcie tych zabiegów opalać i to dlatego.
Tutaj https://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ czytałam jak mniej więcej wygląda depilacja laserowa bikini i innych części ciała.
Zastanawiam się czy się zdecydować.
Zawsze to jakieś ułatwienie i masa czasu zaoszczędzona bez konieczności golenia nóg...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-01-2018, 23:44
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Noo teraz to odpowiedni moment bo zdążysz jeszcze przed latem. Ale koniecznie wybierz epilację laserową - http://klinikamiracki.pl/zabieg/vect...cja-nowej-ery/ bo to najnowocześniejsza metoda i daje najlepsze efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-01-2018, 07:44
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Tez słyszałam, że zima jest najlepsza na takie zabiegi. Ja niestety mogę o tym zapomnieć, bo mam tak jasne włoski, że żaden laser tego nie złapie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-01-2018, 07:26
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Depilacja laserowa to super sprawa, musi tylko być dobrze wykonana. Jeśli mogę Wam coś polecić to zachęcam do wizyty w Vici Clinic w Krakowie. Tam dysponują profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Miałam robione zabiegi właśnie tym laserem i nic nie bolało, a włoski nie odrastają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-02-2018, 10:42
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Zachęcam każdego do spróbowania zabiegów depilacji laserowej. Możecie wybrać się do Vici Clinic w Krakowie - oni wykonują te zabiegi najwyższej klasy laserem Light Sheer Duet. Taki laser usuwa także jasne i cienkie włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-02-2018, 08:27
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja też zaczęłam robić depilację laserową jakoś pod koniec listopada. Myślę, że to najlepszy okres na tego typu zabiegi. Jeśli chodzi o konkretne miejsce to chodzę do salonu Skinlogica w Lesznie ( dość nowe miejsce ). Polecam bo nie dość, że warunki są super to jeszcze ceny zabiegów bardzo przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-01-2019, 12:19
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Dziewczyny, a znacie jakiś salon w Trójmieście? Najlepiej w Gdynii. Też planuję wybrać się na taki zabieg póki pogoda za oknem nie dopisuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-01-2019, 12:21
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Cytat:
Napisał rzetelna
Dziewczyny, a znacie jakiś salon w Trójmieście? Najlepiej w Gdynii. Też planuję wybrać się na taki zabieg póki pogoda za oknem nie dopisuje

Ja korzystałam z depilacji laserowej w klinice o nazwie Clinica Cosmetologica i szczerze mogę polecić. Przed podjęciem decyzji dużo czytałam na temat dostępnych metod, tego jak wygląda taki zabieg, a nawet na temat laserów. W tej klinice mają laser Vectus Poczytaj sobie o nim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-01-2019, 12:23
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Dzięki za odpowiedź Masz jakiś konkretny namiar na ten gabinet?? Szukałam w sieci ale znalazłam tylko tę stronę https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/ . To jest to? Powiedz mi jeszcze, czy ten zabieg Cię bolał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-01-2019, 12:59
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Cytat:
Napisał rzetelna
Dzięki za odpowiedź Masz jakiś konkretny namiar na ten gabinet?? Szukałam w sieci ale znalazłam tylko tę stronę https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/ . To jest to? Powiedz mi jeszcze, czy ten zabieg Cię bolał?
Tak, tak To jest ten gabinet o którym mówię Na stronie https://clinicacosmetologica.pl/gdyn...acja-laserowa/ znajdziesz więcej informacji i wszystkie dane kontaktowe. Zadzwoń najlepiej pod ten numer +48 791 600 607 i dopytaj się o darmowe konsultacje. Przed takim zabiegiem warto je wykonać, żeby mieć pewność czy zabieg w ogóle zadziała
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.